AKTUALIZACJA: Publikujemy porządek obrad odwołanej sesji w mieście. Radni mieli debatować o wzniesieniu pomnika Józefa Piłsudskiego


GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. 10 października (jutro) o godzinie 9:00 w Brzozowskim Domu Kultury miała odbyć się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Porządek obrad nie został umieszczony na stronie urzędu. W związku z tym od godziny 7:30 telefonowaliśmy do obsługi rady i prosiliśmy o udostępnienie informacji.

Od Czytelnika portalu Brzozów24.pl otrzymaliśmy porządek obrad sesji Rady Miejskiej w Brzozowie, która miała się odbyć 10 października.

porządek

red.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Obrady Rady Miejskiej w Brzozowie odwołane na dzień przed sesją. Dlaczego? ,,Ja mam ważniejsze sprawy jak rozmowy z Panią”

BURMISTRZ BRZOZOWA: „Dość często słyszę: gmina zadłużona, komisarz będzie. (…) Gminy, które inwestują muszą się zadłużać” (FILM)

,,Uciekający” przewodniczący Rady Miejskiej. W taki sposób na pytania dziennikarzy odpowiada się w Brzozowie? (FILM)

Debatowali o programie Mieszkanie Plus, szczepieniach przeciw grypie, bezpieczeństwie pieszych. Wolne wnioski podczas sesji w mieście (FILM)

Przebieg pracy włodarza gminy Brzozów w okresie międzysesyjnym. Sprawozdanie burmistrza Józefa Rzepki (FILM, ZDJĘCIA)


Komentarzy: 31 do “AKTUALIZACJA: Publikujemy porządek obrad odwołanej sesji w mieście. Radni mieli debatować o wzniesieniu pomnika Józefa Piłsudskiego”

 1. Źle dodana fotka pisze:

  Źle

 2. Marcin pisze:

  To już zaczyna się robić co najmniej dziwne co chcą ukryć?

 3. Przewodniczący Rady pisze:

  Szanowni Państwo.
  Pragnę poinformować, że jutro nie odbędzie się posiedzenie sesji. Odbędzie się natomiast wspólne posiedzenia komisji Rady Miejskiej, wynikające z planu prac komisji. Pani Redaktor dzwoniła dzisiaj do Urzędu Miejskiego i została o tym poinformowana. Tym bardziej zdumiewa mnie fakt zamieszczania takiej dezinformacji.
  Z poważaniem
  Przewodniczący Rady Miejskiej
  Edward Sabik

 4. Gość pisze:

  Jaka redaktor taka informacja 🙂 Może lepiej się jej myśli w biegu 🙂

  • Ośmieszyć pisze:

   To jest celowe działanie urzędników -ośmieszenie kogoś kto ma inne zdanie, zdyskredytowanie w oczach ludzi, wprowadzanie nieprawdziwych informacji.
   Pani redaktor niech się Pani nie da. To banda kłamców i krętaczy.

 5. Warto aby redakcja więc pojechała na komisie pisze:

  Znając życie to nie redakcji wina ale czas pokaże 🙂

  • Anka pisze:

   Też mi się wydaje, że to nie redakcji wina, tylko celowe działanie urzędników. Zamotać, namieszać, zdyskredytować kogoś, tak by stracił wiarygodność.
   Chcą ośmieszyć redakcję a ośmieszają samych siebie.

 6. obywatel pisze:

  Szanowny Panie Przewodniczący
  Pana niech nie zdumiewa fakt dezinformacji tylko niech Pan zacznie w cywilizowany sposób przewodzić posiedzeniom Rady Miejskiej. Na razie to Pan biega po urzędzie jak krowa po pastwisku i ani be ani me ani kukuryku Pan nie powie. Zamiast na stronie głównej serwisu internetowego gminy umieszczać informacje o lotach gołębi pocztowych, które mało kogo interesują to przekaż Pan administratorowi, by umieścił informację o sesji Rady Miejskiej. Podaj Pan porządek obrad, daj się Pan na sesji wypowiedzieć ludziom – bo z ich garnuszka Pan dietę dostajesz ponad 1000 zł miesięcznie. Wtedy Panie Przewodniczący ludzie będą doinformowani, a Pana nic nie będzie zdumiewać i będziesz Pan spał spokojnie 😉 😉

 7. prawda pisze:

  ,,Warto dodać, że jeszcze dzisiaj o 7:45 od obsługi rady uzyskaliśmy informację, że sesja odbędzie się 10 października o godzinie 9:00.” To fragment kolejnego materiału na brzozow24

  http://brzozow24.pl/obrady-rady-miejskiej-w-brzozowie-odwolane-na-dzien-przed-sesja-dlaczego-ja-mam-wazniejsze-sprawy-jak-rozmowy-z-pania-00e5js/

  brawo redakcja ! 🙂 Gratulacje.

  Panie przewodniczący chyba to pan nie jest doinformowany

 8. kłamca, kłamca pisze:

  No nieładnie Panie Sabik tak kłamać. To nie komuna. Jest Pan urzędnikiem państwowym demokratycznego państwa. Brawo dla Brzozow24. Niech mieszkańcy wiedzą kto zajmuje najważniejsze stanowiska w naszym mieście.

  • bocian pisze:

   Wypowiedział się znawca tematu. Pan Sabik nie jest urzędnikiem państwowym ani samorządowym, nie ma etatu w Urzędzie, ( tak dla twojej wiedzy) jest organem stanowiącym.

  • Do bocian pisze:

   O widzę, że bocian to urzędnik z krwi i kości. A organ stanowiący tez z pieniędzy podatników opłacany jest?

 9. Nieruchomość pisze:

  A co to za nieruchomość do sprzedaży bez przetargu?

 10. ???? pisze:

  To już norma w UM Brzozów. Problemy, które dotyczą mieszkańców, urzędnicy załatwiają między sobą. Szybciutko, cichutko i po sprawie. Przykład pewnie idzie od prezydent Warszawy.
  Stworzenie komisji ( takiej na kształt Pana Jakiego) otworzyłoby nie jedne oczy. Do uciekającego Pana Sabika dołączyło by wielu…

 11. Myślący pisze:

  Dlaczego Pan minister sprawiedliwości nie przyjechał do Brzozowa a przyjechał do Dydni?

  • Tonic pisze:

   Bo w Dudni wójt ma zarzuty prokuratorskie to trzeba było pokazać prokuratorowi co o tym myśli minister.

 12. Pytań jest wiele pisze:

  Najważniejsze co nagle się stało że tak nagle trzeba było odwołać sesję a prawie w tym samym czasie są komisję?

 13. nowy pisze:

  darku jak ty tam nie pasujesz, k…..a coś ty zrobił!

 14. Elektroenergetyk pisze:

  Ciekawe czy Darek zostawi ten syf. Ma tam kilku swoich ludzi z poprzednich wyborów, którzy na niego robili. Jak chociażby asystent. Robi się ciekawie.

 15. Kasia pisze:

  Nie zostawi wygodnej posadki. Zresztą dopasował się już do nich, humanistą już nie jest, na ludzi patrzy z góry.

 16. Mieszkaniec powiatu pisze:

  Może Redakcja zajęła by się sprawą oświetlenia drogi powiatowej w kierunku Zmiennica – zadanie własne powiatu. Podobno starosta wycofał się z inwestycji już w połowie realizowanej ze względu na to, że Rada Gminy nie zgadza się z miejscem na pomnik forsowany przez starostów

 17. Marek pisze:

  Co tam oświetlenie dla starosty ważniejszy jest pomnik.

  • brzozowianin pisze:

   Nie maja gdzie składać kwiatków, szukaja jeszcze jednego miejsca na pomnik , aby miec okazje na uroczystości i obchodzić co roku rocznice,Może by pomyśleli o zakladach pracy dla mieszkańców powiatu – bo biuro pracy nie przejmuje sie bezrobotnymi – gdzie Starostwo – tu jest pole do popisu

 18. nowy pisze:

  ale trole z UG zmieniaja temat – załóżcie oddzielny temat

 19. No no pisze:

  Trole 🙂

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.