REKLAMA

Mieczysław Golba wybrany ponownie prezesem Podkarpackiego ZPN!

Dotychczasowy Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Mieczysław Golba, po raz trzeci został wybrany na to stanowisko. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów wybrało również nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną na lata 2024–2028.

Mieczysław Golba ma 58 lat, w piłce nożnej działa od blisko 30 lat. Przedsiębiorca, działacz sportowy i polityk. Był prezesem Ludowego Klubu Sportowego z Wiązownicy, a później działaczem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu. W Podkarpackim Związku Piłki Nożnej jest od momentu jego powstania, czyli od 2000 roku. Wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa, a od 2016 roku jest prezesem Podkarpackiego ZPN. W 2018 roku wszedł do zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, a w 2021 roku został wybrany na wiceprezesa PZPN ds. zagranicznych.

Wraz z wyborem Prezesa i Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła się jego VII kadencja. Oprócz M. Golby do Zarządu zostało wybranych 20 innych członków. Nowym członkiem został Łukasz Krawczyk.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Podkarpackiego ZPN odbyło się Hotelu Prezydenckim. Wzięło w nim udział 158 delegatów.

Oprócz wyborów do Zarządu podczas Walnego Zebrania ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdanie z czteroletniej działalności, wręczono też kilkudziesięciu osobom odznaczenia PZPN oraz Podkarpackiego ZPN.

źródło: Podkarpacki ZPN

24-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: