REKLAMA

Pan Piotr i jego zmiana na stałe! -24 kg robi wrażenie!

Grafika 1


Pan Piotr zgodził się pokazać Nam swoją metamorfozę i pokazać tym samym, że zmienić można wszystko, w każdym wieku i w każdym okresie w swoim życiu.

Pan Piotr to osoba zdecydowanie pełna pozytywnych emocji i bardzo spokojnego usposobienia, który uwierzył w swoje własne możliwości. Pomimo tak dobrego usposobienia i charakteru na pierwszej wizycie, na której Pan Piotr był padło pytanie z jego strony: „Jak to będzie?” oraz „Czy ja sobie z tym w ogóle poradzę?” Czyli pytanie, które zadaje sobie większość osób rozpoczynających kuracje odchudzającą. A odpowiedź jest bardzo prosta i może ją usłyszeć każdy, bez wyjątku. Każdy da sobie radę, jeden lepiej, a drugi trochę gorzej ale próbując dojdzie do swojego celu. Jeżeli nie spróbujesz, nie przekonasz się o tym czy warto, a już na pewno bez próby wprowadzenia zmian w swoim życiu nic samo się nie zrobi.

Pan Piotr szczerze mówił o tym, że to motywacja żony była mocniejsza do tego, żeby on rozpoczął kurację odchudzającą. Zgodził się i postanowił spróbować mimo dużych wątpliwości czy wytrwa i czy coś się zmieni w jego życiu. Pomimo, że głównym motorem do zmian Pana Piotra była jego żona to sam Pan Piotr zauważył już po kilku tygodniach, że całkiem świetnie sobie radzi i że cała ta dieta nie jest aż tak wielkim wyzwaniem i nie jest aż tak trudna i ograniczająca jak na początku myślał.

Każdy tydzień przynosił efekty i coraz lepsze samopoczucie. Mimo tego, że nasza współpraca miała w większości charakter wizyt on-line to i tak szło to wybitnie.

Pan Piotr po prostu swoją dietę przyjął za pewnik w swoim życiu i nowy lepszy styl życia. Teraz sam mówi otwarcie, że „ja nie wiem jak dawniej funkcjonowałem i uważałem że to było ok, mając porównanie do samopoczucia i sprawności w obecnej chwili”

Zrób krok do przemiany, zgub kilogramy.
Skorzystaj z darmowych konsultacji

z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Krośnie!
Scenariusz bez dodatkowych kilogramów.

Grafika 2

Nie wystarczy zastosować się do kilku rad z kolorowych czasopism czy internetowych portali, aby wygrać w nadmiarowymi kilogramami. Te z pozoru proste reguły nie są wcale uniwersalne – każdy z nas jest inny, prowadzi całkowicie różny tryb życia, cierpi na różne jednostki chorobowe. Dlatego tak istotne jest indywidualne podejście i “własny plan na zdrowie i stabilną wagę”. I tutaj właśnie przychodzi z pomocą dietetyk. Skuteczne odchudzanie to proces – niejednokrotnie zmiana podejścia, dostosowywanie kuracji do konkretnej sytuacji, wydarzeń, stanu zdrowia.

Do tego potrzebna jest wiedza i wsparcie – podobnie jak z przypadłościami, które leczymy u lekarza. Możemy przeczytać coś w Google, ale wszyscy wiemy, jakie są rezultaty. Możemy też oddać się w ręce specjalisty i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jesienią zawsze przybierałaś/ przybierałeś na wadze? Daj sobie szansę w tym roku na inny scenariusz.

Twoja metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 886 619 999 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie krosno.projektzdrowie.info. Podczas konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

I Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, wystarczy, że umówisz się na bezpłatną konsultację!
Pamiętaj, że najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 886 619 999
lub za pomocą formularza kontaktowego krosno.projektzdrowie.info
oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Krosno
lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Krośnie przy ul. Niepodległości 15A
i zapisz się.


PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno

tel. 886 619 999

e-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info

wizyte

Logo_Projekt_Zdrowie_poziom

Grafika 2

POLSKIE_CENTRA_DIETETYCZNE_znak-page-001 (1) (1)Artykuł sponsorowanymateriały nadesłane

13-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: