REKLAMA

Odnowione produkty Apple – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Jeśli jesteś fanem produktów Apple, ale cena najnowszego modelu iPhone ‘a jest dla Ciebie zbyt wysoka, istnieją alternatywne opcje. Termin „odnowiony” często pojawia się w kontekście elektroniki, w tym smartfonów, laptopów i tabletów. Urządzenia te zyskują na popularności, ale wiele osób nie jest pewnych, co dokładnie oznacza, że produkt jest „odnowiony”. W przypadku urządzeń Apple modele te mogą stanowić atrakcyjną alternatywę cenową w porównaniu do nowych produktów. Ale co dokładnie oznacza, ten termin i czy warto inwestować swoje pieniądze w tego typu produkty?

Na czym polega odnowienie produktów Apple?

Proces odnawiania produktów jest rygorystyczny, co daje pewność, że odnowione produkty Apple CPO są niemalże tak samo dobre, jak nowe.

 1. Każdy produkt jest poddawany dokładnym testom, w tym sprawdzeniu wyświetlacza, aby upewnić się, że spełnia standardy jakości.
 2. Jeśli w procesie testowania zostaną zidentyfikowane jakiekolwiek wadliwe moduły, są zastępowane nowymi częściami.
 3. Wszystkie sprzęty otrzymują zupełnie nowe baterie i nowe obudowy, co eliminuje wszelkie, nawet kosmetyczne mankamenty.
 4. Każdy produkt jest starannie czyszczony i sprawdzany przez pracowników Apple, abyś mógł zakupić go w doskonałym stanie.
 5. Urządzenia są wyposażone w najnowsze dostępne oprogramowanie systemowe oraz dodatkowe oprogramowanie dostarczane z urządzeniem.
 6. Po czyszczeniu, produkty są ponownie pakowane w nowe, standardowe białe pudełka wraz z odpowiednimi kablami i instrukcjami obsługi.
 7. Każdemu odnowionemu produktowi, przypisywany jest nowy numer seryjny.
 8. Przed udostępnieniem do sprzedaży publicznej, każdy produkt przechodzi końcową kontrolę jakości.

Proces ten gwarantuje, że odnowione produkty Apple są nie tylko w doskonałym stanie technicznym, ale także prezentują się estetycznie jak nowe, oferując tym samym wysoką wartość za niższą cenę w porównaniu z nowymi produktami.

Jakie korzyści zyskasz, kupując odnowione sprzęty Apple?

Odnowione produkty Apple przywracane są do pełnej funkcjonalności. Podzespoły pracują jak nowe, a wszystkie części zamienne np. bateria działały jak nowe. Jakie jeszcze korzyści wynikają z zakupu odnowionych produktów Apple?

 • Szczegółowy proces renowacji – począwszy od oprogramowania, aż po wszelkie komponenty.
 • Intensywny proces czyszczenia – otrzymujesz czysty sprzęt, wyglądający jak nowy. Klawiatura jest odkurzona, ekran wypolerowany a porty pozbawione są zabrudzeń.
 • Pamięć wewnętrzna również jest czyszczona – odbierając odnowiony produkt Apple, nie znajdziesz na nim żadnych zdjęć i innych plików umieszczanych na nim przez poprzedniego właściciela.
 • System operacyjny jest instalowany ponownie – otrzymasz więc czystą kopię systemu iOS.
 • Otrzymujesz roczną gwarancję na produkt.
 • Płacisz mniej za sprzęt, który wygląda i działa jak nowy.

Urządzenia odnowione od Apple to doskonała opcja dla osób szukających wysokiej jakości produktów tej marki, ale niechętnych do wydawania wysokiej kwoty. Dzięki temu, że przechodzą renowację, mogą zapewnić ich jakość i wydajność na poziomie nowych produktów. Dodatkowo odnowione urządzenia Apple są objęte gwarancją, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz nabyć produkt, który posłuży Ci przez wiele lat, zachowując przy tym funkcjonalność i niezawodność charakterystyczną dla nowych urządzeń Apple.

man-using-digital-assistant-his-tablet

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

21-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: