Debatowali o programie Mieszkanie Plus, szczepieniach przeciw grypie, bezpieczeństwie pieszych. Wolne wnioski podczas sesji w mieście (FILM)

|

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania relacji z przebiegu wolnych wniosków podczas ostatniej, zwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie.

Pod koniec debaty sekretarz gminy Beata Bodzioch Kaznowska udzieliła odpowiedzi na dwa pytania radnego Stanisława Niedzielskiego. Mural zostanie przygotowany na obchody uroczystości 100 – lecia Odzyskania Niepodległości, a budynek, na którym namalowano graffiti nie jest własnością gminy.


Komentarzy: 6 do “Debatowali o programie Mieszkanie Plus, szczepieniach przeciw grypie, bezpieczeństwie pieszych. Wolne wnioski podczas sesji w mieście (FILM)”

 1. Bezcenne pisze:

  Zobaczyć jak ucieka przewodniczący?

 2. xyz pisze:

  Panie Burmistrzu Pilszak czy Pan się dobrze czuje ?
  nie ma lamp drogowych na hurtowniach ? czy Pan oszalał ????
  lamp drogowych na hurtowniach pełno począwszy od Sanoka na Rzeszowie kończąc,
  producent wiat przystankowych zawiesił działalność ???
  przystanek kosztuje 6000 ???
  taki przystanek jak wy kupujecie kosztuje w granicach 2500-3000 dzisiaj dzwoniłem do Firmy z Gorlic Która takie wiaty produkuje i może dostarczyć dla gminy za 2700 nawet 10 szt w ciągu 3 dni roboczych.
  Panie Rzepka kogo pan w tej gminie trzyma ??? ludzie czy wy jesteście normalni ???

 3. walek pisze:

  ,,ja nie jestem politykiem” , Panie burmistrz sama definicja mówi, że polityk to osoba dążąca do zdobycia i utrzymania władzy, a Pan włodarzy ponad 20 lat

 4. babajaga pisze:

  „Polityk – osoba działająca w sferze polityki, którą w klasycznym rozumieniu pojmuje się jako sztukę zdobywania władzy i rządzenia PAŃSTWEM.” tyle, że władza samorządowa musi być apolityczna.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.