,,Uciekający” przewodniczący Rady Miejskiej. W taki sposób na pytania dziennikarzy odpowiada się w Brzozowie? (FILM)

|

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. W związku z remontem urzędu miasta ostatnie obrady Rady Miejskiej odbyły się w Brzozowskim Domu Kultury. Sesja rozpoczęła się o godzinie 10:00 i trwała do 13:00. 

Przewodniczący rady podczas debaty poinformował, że o 13:00 należy zwolnić salę. Kilka minut po wyznaczonej godzinie zakończył obrady. Tym samym czasu nie wystarczyło na tematy, które chcieli poruszyć mieszkańcy obecni na sali. Po czterdziestu minutach od zakończenia posiedzenia pomieszczenie było puste. W związku z zaistniałą sytuacją zapytaliśmy przewodniczącego dlaczego zakończył obrady mimo, że pomieszczenie, w którym odbyła się sesja, nie było użytkowane przez nikogo co najmniej do godziny czternastej.

Próbę rozmowy z Edwardem Sabikiem próbowaliśmy także podjąć bezpośrednio po zakończeniu sesji. Kilkukrotnie zwracaliśmy się z prośbą o udostępnienie, zarówno mieszkańcom, jak i redakcji porządku obrad, kontaktując się z obsługą rady, a dzień przed sesją z burmistrzem Brzozowa. Jako portal informacyjny chcieliśmy podać do publicznej wiadomości uzyskany komunikat czytelnikom. Zapytaliśmy przewodniczącego dlaczego porządek obrad nie został umieszczony na stronie urzędu miasta.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Brzozowie Edward Sabik nie udzielił odpowiedzi na żadne z pytań, po czym wsiadł do służbowego samochodu burmistrza Brzozowa i odjechał.


Komentarzy: 82 do “,,Uciekający” przewodniczący Rady Miejskiej. W taki sposób na pytania dziennikarzy odpowiada się w Brzozowie? (FILM)”

 1. Głosuje na PiS pisze:

  Ale władza powinna służyć mieszkańcom a nie sobie. Jak widać nawet w Brzozowie trzeba wiele zmienić

 2. komediodramat pisze:

  komediodramat w tym urzędzie. z jednej strony można się pośmiać, z drugiej dramat co się wyprawia

 3. najlepiej żeby o nic nie pytali pisze:

  im w urzędzie nie pasuje, że się pyta o cokolwiek. lepiej wszystko po cichutku, im mniej ludzie wiedzą tym bardziej ciemni. Oj nie nasi drodzy włodarze gminy… mam nadzieję, że częściej media zaczną pytać…

  • CICHO SZA pisze:

   Tak, nawet bardzo ważne dla mieszkańców tematy są pomijane. Ludzie pytają a nie uzyskują odpowiedzi lub są okłamywani. Totalne lekceważenie. Mam wrażenie, że urzędnicy mają milczeć bo inaczej „Szef” się zezłości.

 4. seti pisze:

  A po co odpowiadać na pytania z b24? Żeby mieli materiał który ODPOWIEDNIO obrobią i puszczą w świat jak zrobili z wystąpieniem Rzepki na sesji. Żenada, a nie portal informacyjny. A program sesji mieli zaprzyjaźnienie radni i oni też nie udostępnili ? Też ich nie lubią ?

  • co zmienili przepraszam? pisze:

   Co zmodyfikowali w tej części, która jest na stronie? Podaj konkretnie… nie rzucaj nieprawdziwych haseł

  • co zmienili przepraszam? pisze:

   i jeszcze jedno, dlaczego pan przewodniczący na proste pytanie nie odpowie? to tez zmodyfikowali i podłożyli sobowtóra?

  • pierdu pierdu pisze:

   za długo jedna władza na stołkach nie jest dobrym rozwiązaniem, w samorządzie 2- góra 3 kadencje i wymiana

  • Do Seti pisze:

   Jak można przerobić ciągłą 4 minutową wypowiedź? To jest po prostu wypowiedź burmistrza i tego nic i nikt nie zmieni. Nie jest to posklejany z kilku odrębnych elementów fotomontaż tylko wypowiedź człowieka który od lat uprawia w mieście politykę dyktatu, która nie dopuszcza do tego by mieć odmienne zdanie. Dlatego kiedy przytrafia się telewizja niezależna to drogi Seti Ciebie to bulwersuje. A to jest pop prostu DEMOKRACJA.

  • PROGRAM - osobiście pisze:

   Nie chodzi o to czy któryś Radny zaprzyjaźniony z kimś lub niezaprzyjaźniony udostępnił MNIE jednej czy kilku osobom, chodzi o to abym był wystawiony do publicznego wglądu,aby każdy mógł mnie odczytać (kto tylko sobie życzy) niezależnie czy ktoś ma zaprzyjaźnionego Radnego czy nie. To jest podstawa właściwej komunikacji z ludźmi, wyraz demokratycznego i obywatelskiego podejścia Władzy.

 5. przesada pisze:

  Można lubić bądź nie urzędników ale trochę to już przesada z tymi niusami

 6. Brzozowiak pisze:

  Panie Przewodniczący sesji nadzwyczajnych było 3 pod rząd gdy przychodzi sesja zwyczajna i mieszkańcy mogą się wypowiedzieć nie powinno się skracać posiedzenia myślę że ta arogancja może w przyszłości zostać rozliczona przez wyborców. A i same wprowadzanie radnych w błąd i prośba aby skracali swoje wypowiedzi jest żenująca dla całej sytuacji.

 7. Tess pisze:

  A p. Kozik, który nie wywiązał się z obietnic,na nasz widok chowa się za parasolem i udaje, że go tam nie ma!!!!

 8. kac- pisze:

  Ukłony dla telewizji, takich mediów lokalnych potrzeba!

 9. Wielka sprawa pisze:

  Pani redaktor brawo . Prawdziwe dziennikarstwo takich prawdziwych mediów nam potrzeba

 10. Radny pisze:

  Tylko dlaczego to prawdziwe dziennikarstwo skupia się tylko na gminie a o starostwie cisza? Czyżby dlatego że pani redaktor wcześniej pracowała w urzędzie i nie przedłużyli jej umowy?

  • Justyna Szałajko pisze:

   Szanowni Państwo, skoro interesuje Państwa (jednostkę) sytuacja mojej umowy o pracę w UM w Brzozowie to otrzymałam po roku kolejną umowę, której nie podpisałam z przyczyn osobistych. Sama podjęłam decyzję o rezygnacji. Taką samą odpowiedź udzieli Państwu burmistrz Brzozowa lub kadrowa. Pozdrawiam.

  • Sprawy gminy Brzozów pisze:

   Są mega ważne dla mieszkańców więc nie ma się co dziwić zainteresowania mediów i ludzi

  • Może pisze:

   Może dlatego, że Starostwo nie jest tak zapyziałe i chore jak Gmina.

  • Jeśli pisze:

   Jeśli to prawda co piszesz to czy nie dlatego że ma własne zdanie. Tam takich nie lubią

 11. Gość pisze:

  A nie chodziło o podwyżkę którą chciała pani ponoć dostać?

  • Krzysztof pisze:

   Widać pisze poinformowany urzędnik? Czy to ktoś z dworu? Skąd taka informacja o umowie Pani redaktor?

  • Jest jak jest pisze:

   Pani redaktor robi kapitalna pracę a próby zastraszania i pomawianie nadają się do prokuratury. Pani Justyno proszę się nie przejmować mieszkańcy są z Panią

  • Do Gość pisze:

   A mnie nie obchodzi dlaczego ta Pani pokazuje całą prawdę o funkcjonowaniu Rady Miejskiej i burmistrza.Cieszę się, że w Brzozowie po tylu latach niewoli medialnej znalazł się ktoś kto chce to zmienić. Brawo. Jestem z Panią.

 12. Bolo pisze:

  Czas pogonić to towarzystwo z Urzędu.Wstyd mi za tych ludzi.Kto ich wybierał ? Brawo Pani Justyno.Prosimy o szokujące tematy jak nepotyzm,stanowiska za milczenie i wiele innej patologii Ta władza panicznie boi się mieszkańców.Dlaczego,odpowiedz nasuwa się sama.

 13. Sajmon pisze:

  Widać jaki to jest poziom dziennikarstwa, bieganie za kimś po sesji i wymuszanie odpowiedzi

  • Do Sajmon pisze:

   Właśnie o to chodzi, że dziennikarze i zwykli obywatele nie chcieliby za urzędnikami biegać tylko podzielić się opiniami i zadać pytania podczas sesji. Niestety w Brzozowie jest to niemożliwe przy obecnej władzy. No cóż droga Pani redaktor trzeba zaopatrzyć się w wygodne buty i uprawiać jogging. Powodzenia i dalszych ciekawych materiałów. Popieram.

  • Prawy pisze:

   Jak by władza nie uciekała to by Pani redaktor mogła spokojnie pracować 🙂 Brawo Pani Justyno

  • OBWIESZCZENIE pisze:

   OBWIESZCZENIE O ZARZĄDZENIU STANU WYJĄTKOWEGO
   1) NIE ODZYWAĆ SIĘ DO NIEZALEŻNYCH MEDIÓW
   2) NIE DOPUSZCZAĆ DO GŁOSU OBYWATELI
   3) WERYFIKOWAĆ KTO PODPISUJE PROTESTY I WYCIĄGAĆ KONSEKWENCJE
   4) WYGASZAĆ W PORĘ KAŻDY PRZEJAW NIESUBORDYNACJI – METODY DOBIERAĆ WEDŁUG SKUTECZNOŚCI
   5) TWORZYĆ WŁASNĄ PROPAGANDĘ SUKCESU I KULTU „JEDYNEGO NIEZASTĄPIONEGO WODZA”

   WASZ WÓDZ „CZĘŚĆ KOLANKA”

  • Stary człowiek pisze:

   „Pamiętajcie że za nieuczciwość i tchórzostwo zawsze trzeba płacić. Nie wyobrażajcie sobie, że po latach, gdy wreszcie zostaniecie liżącymi buty propagandystami reżimu, można będzie potem nagle powrócić do uczciwości i rozsądku. Kto raz został kurwą, zawsze nią będzie.”
   George Orwell
   „Tribune”, 1 września 1944

 14. Brzozowiak pisze:

  Edek trafiony na trasie do służbowego auta ciekawe jak wygląda sprawa z kilometrówkami poziom dziennikarstwa jest wymuszony poziomem ludzi którzy unikają odpowiedzi na trudne pytania. Myślę że z dziennikarstwem jest coraz lepiej gratuluje Pani Szałajko materiału będzie hit. A co do Pani to proszę się nie dać wciągnąć w gierki troli na forum bo burmistrz ma od tego asystentów szkoda na to czasu.

  • Do Stary Człowiek pisze:

   Ten cytat przypomina mi zwłaszcza karierę jednego takiego w urzędzie miasta, takiego co to dał się kupić…

  • bocian pisze:

   tylko takich hitów oczekujesz? marne zainteresowania, poziom równy marnemu dziennikarstwu.

 15. Polityk pisze:

  Skoro to takie dobre media to powinien być także materiał z obrad rady powiatu, tam również były ciekawe tematy. Dobrze że tak pilnują urzędu gminy ale jeżeli są niezależni to powinni kontrolować również Starostwo Powiatowego i pracę rady powiatu.

  • Leszek pisze:

   No tak. Polityku, urzędniku lepiej oczy prawdy skierować w inną stronę, bo jeszcze zobaczą coś czego nie powinny widzieć. Pilnować, pilnować urzędu gminy.

 16. danio pisze:

  jak będzie dobrze jak cała rodzina rzepki,pilszaka pracuje w gminie i w szkołach nadaje się to po uwagę patrzą na swoje koryto a nie mieszkańców

 17. Polityk pisze:

  Leszek ale ja nie mówię żeby nie pilnować gminy tylko skoro te media są takie niezależne i profesjonalne to powinny zajmować się wszystkimi nie tylko p. Rzepką i urzędem gminy ale także i radą powiatu i Starostwem. Czy tam jest wszystko super?
  Czy pan Błaż, Draguła i Kozik są tacy niewinni i uczciwi?

 18. Jacek pisze:

  Brzozów się budzi 🙂

  • brzozowianin pisze:

   zrobić spotkanie z ludzmi z Kukiz ,15, a nie z PiS

  • Zielony pisze:

   Akurat pan Stanisław Niedziański (postawił się po stronie mieszkańców ws. pszoku i apelował najmniej dwukrotnie o wysłuchanie mieszkańców na samym początku sejsji). Nie podczas tej obrady, lecz jeszcze przed tymi wakacjami. Jest z pisu, a jednak nasz. 🙂

  • Zielony pisze:

   Pani Justyno i wszyscy, którzy pracowali przy tym filmie – Dziękujemy!

 19. Kopciuszek pisze:

  Pan Sabik niczym Kopciuszek ucieka z balu 🙂 Mógłby chociaż ten swój podkuty, stukający obcasik zgubić, to może bajka zakończyłaby się szczęśliwie 🙂

  • brzozowianin pisze:

   a jak się miał zachować , jak wszystko akceptuje i jest bardzo dobrze .to nie matematyka tylko praca dla ” dobra społecznośći”

 20. Piękny obraz video pisze:

  Znajomi dzwonili z Anglii że też oglądają i przyjadą na wybory 🙂

 21. paweł pisze:

  a co tu rozmawiać z tak ciemnym ludem? gość chciał im wybudować nowoczesną oczyszczalnię i punk segregacji śmieci to nie chcą! lud woli wąchać gówna w rzece. niestety bydła brzozowskiego nie zmienimy. ludzie są tam głupi. musicie najpierw się umyć i wyjąć słomę z butów żeby z nim rozmawiać. to co dla was jest sufitem dla burmistrza jest podłogą. idziecie za jakimś właścicielem podrzędnej fabryczki wody bo on ma interes który przynosi miliony na podszywaniu się nazwą wody pod miejscowość uzdrowiskową. już widzę jak każdy z was buduje swój dom marzeń w miejscu gdzie miał być PSZOK. zapewne wybudujecie skoro zatrudnia was za najniższą krajową albo na pół etaty.

  • Drogi Pawle pisze:

   Jak się domyślam urzędnik, może wiceburmistrz. Bo ton podobny do tego co to wyzywał ludzi od krzykaczy. Naucz się słuchać zanim zaczniesz oceniać. To bardzo ważna cecha. Ci ludzie nie są przeciwni budowie „super kompleksu” oczyszczalni, kompostowni, pszok. Tylko nie chcą aby to było położone na gruntach w pobliżu ich domów, w pobliżu ujęcia wody i ważnych dla miasta zasobów wody. Skoro „gość” chciał im wybudować coś tak super to może powinien rozczytać się w międzynarodowych konwencjach dotyczących wody i traktowania jej jak ważnego surowca, zasobu. Nawet Tales z Miletu (ile to było lat temu?) wiedział że woda to początek wszechrzeczy, wszystkiego. Nie wspomnę już o najważniejszym zasobie, jakim jest zdrowie i życie ludzkie. I przestań z tymi oskarżeniami, bo zaraz się okaże, że to nie ludziom tylko temu „gościowi” słoma z butów wychodzi.

  • Anka pisze:

   No tak burmistrz pod swoim domem wybudował basen, a ludziom pod domami chce budować pszok,kompostownię i oczyszczalnię. Dla siebie luksus, dla narodu-gówno.

 22. brzozowianin pisze:

  Pani Justyno pokaż Pani w jakich warunkach udziela szpital w brzozowie opieki nocnej i światecznej pacjentom, jest to tez ciekawa sprawa

 23. Elektroenergetyk pisze:

  U nas w powiecie wszystko jest super! Choć coś cicho o szpitalu 🙁

 24. graboszczanka pisze:

  Zenada i totalny brak kultury ! Jaka władza takie zachowanie, nic dodac nic ująć. Moze czas zaczac pokazywac wiecej i oby sie nasi mieszkancy GMINY obudzili w nastepnych wyborach. Czy brak nam mlodych, wyksztalconych ludzi na ktorych warto zaglosowac? Mysle , ze nie.

 25. Jan pisze:

  Do paweł ten twój gość z przydupasami niech czyta Wesele Stanisława Wyspiańskiego, cytat.Miałeś,chamie,złoty róg,ostał ci się ino sznur.Oby za rok Brzozowiacy tak mogli komentować wyniki wyborów Zróbmy wszystko aby tak było Dość buty, cwaniactwa , i prostactwa

 26. Hehe pisze:

  Mieszkam poza Brzozowem ale dawne twarze kojarzę. Na filmie – Wice burmistrz, za moment jego synowa, sekretarz i jego siostra hehe rodzinny biznes. Już wiem dlaczego burmistrz tyle lat na stołku. Wystarczy że rodzina zagłosuje. P24 narysujcie drzewo genealogiczne urzędu będzie śmiesznie.

 27. Pytam ponieważ nie wiem pisze:

  Jestem ciekawy,kto trzymał kamerę. Jeśli Stasiu (bo tak naprawdę ma na imię), może ten materiał przyczynić się do jego zwolnienia z zatrudnienia w promocji urzędu.

 28. baba z Humnisk pisze:

  „Akurat pan Stanisław Niedziański” przejrzałam listę radnych brzozowskich, nie ma radnego o takim nazwisku, zapoznaj się z tematem, a potem zabieraj głos w sprawie.

  • Zielony pisze:

   Pani Babo z Humnisk, co chciałaś, żeby Jakla się poświęciła na rzecz ogółu i żyła w smrodzie: przepraszam, miałem napisać pan Stanisław Niedzielski. Dopiero teraz, czytając ten komentarz, zauważyłem błąd. Życzę miłego dnia.

 29. Mariano pisze:

  Jak to sie czyta i oglada to normalny mieszkaniec naszej gminy niedowierza, chamstwo, podlosc za nasze publiczne pieniadze ktore sa po prostu marnotrawione przez rodzinny urzad gminy i jego popleczników. Za rok kolejne wybory i mam głęboką nadzieję ,że mieszkańcy gminy wreszcie zrozumieją że czas na zmiany ,Józefie ,Stanisławie i wasze rodziny dość jestęscie żałośni postawmy na młodych ludzi, bo niedługo Rzepki i Pilszaki w kościele beda rządzić

 30. Marek pisze:

  Pan radny Niedzielski zawsze staje po stronie mieszkańców ale tylko wtedy jak jest publiczność i kamery żeby pokazać jaki to z niego społecznik. Zazwyczaj jego wnioski są bezzasadne i nierealne jak było np. z obniżeniem stawki za wodę czy śmieci z góry wiedział że rada nie ma takiej mocy ale on wniosek złożył bo chciał dobrze dla mieszkańców… Zawsze można powiedzieć że się starał ale burmistrz i reszta rady się nie zgodzili.

  • Nic się nie da pisze:

   Na podstawie czego piszesz że się nie da ? Są Gminy gdzie stawki są niższe.
   Na podstawie tego że ktoś Ci powiedział „Nie da się”.
   W tej Gminie wszystkie wnioski, które nie idą po linii DWORU są bezzasadne.

   4 etapy zatwierdzania taryf na wodę
   ETAP 1. Określenie przez przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne projektu taryf i przedłożenie wójtowi (burmistrzowi, prezydentowi miasta) wniosku o ich zatwierdzenie.
   ETAP 2. Sprawdzenie przez organ wykonawczy gminy, czy projektowane taryfy (i plan) zostały opracowane zgodnie z przepisami u.z.z.w. oraz weryfikacja kosztów związanych ze świadczeniem usług poniesionych w poprzednim roku obrachunkowym przez przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne, a także kosztów wynikających z planowanych wydatków inwestycyjnych.
   ETAP 3. Zatwierdzenie (lub odmowa zatwierdzenia) projektu taryfy przez radę gminy.
   ETAP 4. Ogłoszenie taryfy.

 31. Mariano pisze:

  Co z tego ze niektórzy się starają skoro święta świta burmistrza wszystko blokuje, na szczęście wszystko się zmienia rządy PO się skończyły i czas na rozliczenia, tak samo będzie na naszym brzozowskim podwórku skończy się załatwianie pracy za kopertę w UM , marnotrawienie pieniędzy na 2 vice burmistrzów, menagerów na
  mosirze, oraz zastraszanie ludzi w pracy …. ludzie obudżcie się, ile można patrzeć na to bezkrólewie, vice w godzinach pracy u fryzjera, Pani referent na zakupach bo kto im zabroni ….. a za rok znów poprawka z rozrywki pospolite ruszenie w Przysietnicy bo co nie poprzecie swojego w wyborach ,wtedy już nikt nie będzie usiłował uciekać samochodem burmistrza tak jak to zrobił Edek Kowboy ,

  • Gość pisze:

   „załatwianie pracy za kopertę” ? Wiesz że to poważny zarzut? Jeśli masz na to dowody to zgłoś to do prokuratury, a jeśli nie to pomawianie i bezpodstawne oskarżenia o łapówki są w Polsce karalne. Jeśli tego nie zgłosisz to myślę że redakcja powinna to zgłosić odgórnie skoro na jej forum ktoś oficjalnie takie rzeczy pisze. Bo jeśli ktoś posiada taką wiedzę a to zatai to też popełnia przestępstwo.

  • kola pisze:

   To Przysietnica ma więcej mieszkańców od Brzozowa? Rusz dupę i rób pospolite ruszenie w Brzozowie, zabrania ktoś? Problem w tym że kandydatów brak bo ci co poprzednio byli w opozycji już siedzą na ciepłych posadkach i jakby mniej opozycyjni się zrobili.

 32. Marek pisze:

  Tak działa demokracja w sejmie senacie i także w radzie miejskiej kto ma większość ten decyduje. A z tą kopertą to chyba przesadzasz…

  • Stary człowiek pisze:

   Ryzykowne to podejście. Było kilku w historii co też uważali że kto ma większość ten decyduje o wszystkim.
   Tyle że ta większość może mieć różne źródła, np. opierać się o lęki i obawy ludzi. Lęki mogą się brać z różnych form uzależnienia: stanowiska, pieniądze, prestiż, ochrona przed pozornymi zagrożeniami.

 33. weteran pisze:

  Radny Niedzielski to zasłużony działacz PZPR.Teraz lider brzozowskiego PIS.Szczyt obłudy i hipokryzji.Jego wystąpienia to zwykły bełkot bez treści.Marnuje tylko cenny czas,przez co mieszkańcom obecnym na sesji utrudnia wręcz uniemożliwia zabieranie głosu w sprawach szalenie istotnych.Może to cichy układ?Ten pan przez trzy kadencje nigdy zdecydowanie nie krytykował Rzepki i jego dworu a uważa się za totalną opozycję.Radny Niedzielski to zmarnowany mandat,Brzozów musi stawiać na młodych ,ambitnych,wykształconych ludzi.

 34. brzozowianin pisze:

  Ludzie obudzcie sie z letargu, potrzebny jest audyt gminy wykonany przez nazależna instytucje a dowiecie sie prawdy , tak jak o szpitalu. kiedyś bańka pęknie – nie imprezy i emeryci lecz młodzi wykształceni ludzie na radnych madrzy a nie ludzie z okresu PRL
  Emeryci wyumierają , młodzi wyjadą i bedzie miasto takie jak na śląsku- duchów

 35. Do Gość pisze:

  Widzę, że Szanowny Pan/Pani tak postraszył z kodeksu karnego (a który to paragraf?), że już nikt inny o żadnych kop…..tach nie wspomni 🙂

 36. Polityk pisze:

  Śmieszni jesteście z tymi kopertami skoro macie takie dowody to na co czekacie przecież chcecie pozbyć się p. Rzepki a to by go pogrążyło więc do roboty.

  • Społecznik pisze:

   Bojówkarze z Urzędu którzy tak bronią dworu i tak bronią biednego krytykowanego szefa w świetny sposób sami radzą sobie z krytyką każdej osoby która ma w różnych kwestiach dotyczących spraw Gminy inne zdanie. Zazwyczaj „ciemny lud”, który nic nie wie, „ma słomę w butach”, „kto ma większość ten decyduje”. To właśnie doskonale przedstawia poziom rozmowy na jaki stać brzozowski Urząd.

  • kola pisze:

   Przed reformą sądów? Nierealne.

 37. Marek pisze:

  A jaki jest stan brzozowskiej opozycji? Krytyka wszystkich i wszystkiego….. Taka jest właśnie demokracja większość decyduje czy to się szanownej opozycji podoba czy nie.

  • Lea pisze:

   Brzozowska opozycja rośnie w siłę. Może się stać, że będzie większością:) A krytyka w przypadku naszych rządzących przychodzi zupełnie bezwysiłkowo, tak bezsensowne decyzje podejmują.

 38. brzozowianin pisze:

  byle dba c o swoje , a z emerytów sciągać kasę za podatki i nic nie robić. Kto opracowuje wnioski na dofinansowanie – czy pracownik Gminy czy zewnetrzna firma i za ile

 39. Janek pisze:

  Ha ha. Właśnie obejrzałem. Dobre, dobre..

 40. brzozowianin pisze:

  Prawda kole w oczy,lepiej uciec niż powiedzieć prawde, wszystko w gronie zamknietym i przyjaznym

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.