Przebieg pracy włodarza gminy Brzozów w okresie międzysesyjnym. Sprawozdanie burmistrza Józefa Rzepki (FILM, ZDJĘCIA)

|

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Brzozowskim Domu Kultury 28 września na zwyczajnym posiedzeniu zebrała się Rada Miejska w Brzozowie.. Publikujemy sprawozdanie z działalności pomiędzy sesjami burmistrza Józefa Rzepki oraz fotorelację. Artykuł będzie uzupełniony o materiał filmowy z przebiegu wolnych wniosków oraz debatę na temat zadłużenia gminy Brzozów. 

 


Komentarzy: 20 do “Przebieg pracy włodarza gminy Brzozów w okresie międzysesyjnym. Sprawozdanie burmistrza Józefa Rzepki (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. Czy burmistrz cos robi poza bywaniem na imprezach? pisze:

  Czy burmistrz coś robi poza bywaniem na imprezach?

 2. Anonim pisze:

  Sztab księgowych burmistrza ze skarbnikiem na czele muszą się dobrze gimnastykować , aby uchylić chociaż rąbka prawdy na temat zadłużenia gminy , które ciągle rośnie , bo trzeba przecież łaskawie obdarować wszystkich , którzy czerpią korzyści z popierania tego szkodnika. Długi będą spłacać kolejne pokolenia.Sąsiednie gminy są skanalizowane w 100% i mają wodociągi , a ludzie burmistrza wciskają ludziom kit , że jest dobrze i woda w wodociągach jest doskonałej jakości.
  Strategiczne działki np. przy ul. Kościuszki zostały sprzedane .Plac targowy obecnie jest na działce , która była własnością miasta i została sprzedana prywatnej osobie.
  Działka , na której kiedyś planowany był dworzec PKS została sprzedana . nie ma miejsca targowego , na którym rolnicy mogliby sprzedawać lokalne produkty.

  • tak pisze:

   a grunty przy terenach inwestycyjnych, które zostały wymienione za urocze aczkolwiek krzaki i łąki za dopłatą 13 tys. zł???? Przekręt goni przekręt

 3. Dalejlama pisze:

  Abstrahując od tego jak pracują włodarze Gminy dostrzegam brak rzetelności dziennikarskiej w tworzeniu tego materiału.
  Portal Brzozów 24, który sam określa się jako podający prawdziwe informacje ucieka się do tanich chwytów i tworzy film (kadry wycięte z kontekstu), aby tylko zdyskredytować władze. Tak robi TVN.
  Należy przedstawiać prawdę, walczyć z patologią, ale dziennikarze powinni to robić zgodnie z etyką dziennikarską.
  Proszę zamieścić cały film z sesji, a nie tylko stworzony na potrzeby kampanii wyborczej która na łamach tego portalu się toczy.
  Z pewnością ten komentarz zostanie usunięty.
  Pozdrawiam

  • ewa pisze:

   w jaki sposób można kogoś zdyskredytować jeśli ktoś sam się zdyskredytował?

   Usuwa się komentarze w tylko innych niezależnych mediach od władzy 🙂

  • Dalejlama pisze:

   Droga Ewo 😉
   Zdyskredytować inaczej mówiąc za wszelką cenę ośmieszyć. Publikacja tak zrobionego materiału (filmu) miała na celu za wszelką cenę ośmieszyć włodarza.
   Ja rozumiem pobudki, którymi kierują się dziennikarze lub twórcy tej witryny internetowej. Taka jest specyfika tej pracy by za wszelką cenę szukać sensacji.
   Jednak nie nazywajmy tego typu działań rzetelną pracą, ukazywaniem prawdy i walką z hipokryzją władzy.
   Prawda jest taka, że na łamach tego portalu tworzy się kampanię wyborczą przeciwko obecnym władzom.
   Nie ma nic w tym złego każdy może to robić. Jednak gdy piętnując hipokryzję władzy stosuje się tanie dziennikarskie chwyty (dobrze Pani wie o czym mówię) to samemu wpada się w pułapkę hipokryzji. 🙂 Powstaje wtedy hipokryzja do kwadratu. 😉
   Reasumując powyższe:
   – obecna władza = hipokryzja
   – przyszła władza, którą ten portal zamierza wynieść na salony = hipokryzja
   – przyszły wyborco nie masz wyboru i tak wybierzesz hipokryzję.
   Dziękuję za uwagę. 😉

  • Urzędniku pisze:

   Drogi Panie urzędniku proszę nie krytykować jedynej niezależnej telewizji internetowej, portalu internetowego w Brzozowie. Inne działają na zlecenie władzy i za jej akceptacją. Nie można w nich zamieścić nic co nie jest zgodne z opinią Burmistrza. Nie mogą się wypowiedzieć i napisać artykułu osoby które sprzeciwiają się tym niekoniecznie dobrym pomysłom burmistrza. To samo tyczy się gazet: i to zarówno Wiadomości Brzozowskich jak i Powiatowej. Dlatego to nie tak, że portal coś przekręca. Po prostu jest Pan nie przyzwyczajony do tego żeby coś było prawdziwe. Zawsze portale przedstawiały w „ładny sposó sesje” i trudno się przyzwyczaić do prawdy.

  • Do Dalajlamy pisze:

   Wycięty z kontekstu…..??? Przecież to ponad 4 minuty. Czy te 4 minuty są mniej prawdziwe od pozostałej części filmu? Przecież nie zostały zmontowane z przypadkowych ułamków filmu tylko przedstawiają aż 4 minuty ciągłej wypowiedzi. A poza tym to wspaniała reklama, zachęcająca do obejrzenia filmu z pozostałej części sesji.

 4. do wszystkich pisze:

  szkoda mi potencjalnych następców obecnego burmistrza, będą płacić i płakać 🙁

 5. pomawianie? pisze:

  ale w Brzozowie nie ma kontrkandydatów – radni z PiS siedzą tak cichutko 🙂

 6. PR-owiec :) czy ORM-owiec? pisze:

  widać ktoś chce nakręcić burmistrza? To pewnie ktoś z „dworu”? Ktoś kto potrzebuje wroga zewnętrznego aby utrzymać swoja chwiejąca się pozycje na „dworze” ? 😉

 7. Marcin pisze:

  To co się wyprawia jeśli chodzi o zatrudnienie to to jest niesamowite

 8. do pomawianie? pisze:

  przecież Pan Burmistrz był z poparciem posła i senator z PiS-u, czyli jest ich człowiekiem,tj swój chłop

 9. Głosuje na PiS pisze:

  Ale czas na zmiany w Brzozowie

 10. Drogi Dalajlamo pisze:

  A ja mam wrażenie, że to nie dziennikarze tylko Burmistrz Brzozowa prowadzi już kampanię wyborczą. W tylu miejscach był……tyle zrobił……… Dobrze byłoby gdyby dziennikarze faktycznie zaangażowali się w kontr kampanię, żeby znowu ta pseudo władza nie rządziła przez kolejne lata.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.