REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Trzech sprawców pobicia zatrzymanych. Najmłodszy ma 16 lat!

Trzech mieszkańców gminy Jasienica Rosielna wkrótce odpowie przed sądem. Są oni podejrzani o pobicie 27-letniego mężczyzny. Jednym ze sprawców okazał się 16-latek.

We wtorek brzozowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn do sprawy pobicia 27-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło 13 maja br. W godzinach nocnych, gdy 27-latek czekał na swojego kolegę, podjechało do niego ciemne audi, z którego wysiedli mężczyźni i bez żadnego powodu zaczęli go bić i kopać. Sprawcy odjechali z miejsca przestępstwa pozostawiając pobitego mężczyznę.

Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Jasienica Rosielna w wieku 16, 20, 21 lat. Dwaj pełnoletni zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 20 i 21-latkowi zarzutu pobicia. Obydwaj przyznali się do jego popełnienia i złożyli wyjaśnienia. Podczas przesłuchania funkcjonariusze  ustalili, że mężczyźni są odpowiedzialni również za zniszczenie telefonu pokrzywdzonego 27-latka. Jak się okazało zrobili to umyślnie. Za pobicie kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat. Materiały w sprawie 16-latka zostaną wyłączone i przekazane do sądu rodzinnego.

303-160356

KPP Brzozów

24-05-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.