REKLAMA

Pijany spowodował kolizję i odjechał

Policjanci z rzeszowskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który prowadził pojazd mając ponad 2 promile alkoholu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 41-latkek spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia.

23.04 przed godz. 19, mundurowi z rzeszowskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o kolizji, do jakiej doszło na ulicy Jasnej w Rzeszowie. Na miejscu ustalili przebieg zdarzenia.

Kierujący pojazdem marki Mini Cooper, którty przewoził pasażerkę, podczas omijania innego pojazdu nie zachował szczególnej ostrożności i najechał na inny samochód. Kierujący mini odjechał z miejsca zdarzenia. 

Policjanci szybko ustalili właściciela mini coopera i pojechali do miejsca jego zamieszkania. Na parkingu zauważyli samochód, w którym przebywali kierowca i pasażerka. Przebadali na zawartość alkoholu w organizmie 41-letniego kierujacego z wynikiem 2,12 promila alkoholu. Ponadto w trakcie sprawdzenia okazało się, że mieszkaniec Rzeszowa od kilku lat posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz 41-latek odpowie za popełnione przestępstwa oraz wykroczenia oraz zapłaci wysoką karę grzywny.

25-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: