Poszukiwali 8-latki. Dziecko znalazło się w sąsiedniej wsi


WYDRNA / PODKARPACIE. W niedzielę policjanci, strażacy oraz członkowie rodziny poszukiwali dziewczynki, która oddaliła się od domu. Dziecko odnaleziono w sąsiedniej miejscowości.

W niedzielę po godzinie 17.00 dyżurny brzozowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu dziecka w Wydrnej. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali członków rodziny dziewczynki, którzy pomimo prób nie mogli jej odnaleźć. Dziecko wykorzystało chwilową nieuwagę opiekunów i oddaliło się od domu. Z relacji rodziców wynikało, że 8-latka choruje na autyzm.

Policjanci z Posterunku Policji w Dydni oraz członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z Dydni i Wydrnej przez ponad godzinę prowadzili poszukiwania za zaginioną. Dziecko zauważył przejeżdżający przez sąsiednią miejscowość mężczyzna, który znał dziewczynkę, ponieważ chodziła do szkoły z jego synem.

W chwili odnalezienia małoletnia była przemoczona i zziębnięta. Została przewieziona do brzozowskiego szpitala. Opiekunowie dziecka byli trzeźwi.

police

źródło: KPP Brzozów


Jeden komentarz do “Poszukiwali 8-latki. Dziecko znalazło się w sąsiedniej wsi”

  1. Rodzice pisze:

    Bardzo serdecznie diękujemy przedstawicielom policji, straży pożarnej i wszystkim którzy pomagali nam w odnalezieniu dziecka. Dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.