REKLAMA

Poszukiwali 8-latki. Dziecko znalazło się w sąsiedniej wsi

WYDRNA / PODKARPACIE. W niedzielę policjanci, strażacy oraz członkowie rodziny poszukiwali dziewczynki, która oddaliła się od domu. Dziecko odnaleziono w sąsiedniej miejscowości.

W niedzielę po godzinie 17.00 dyżurny brzozowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu dziecka w Wydrnej. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali członków rodziny dziewczynki, którzy pomimo prób nie mogli jej odnaleźć. Dziecko wykorzystało chwilową nieuwagę opiekunów i oddaliło się od domu. Z relacji rodziców wynikało, że 8-latka choruje na autyzm.

Policjanci z Posterunku Policji w Dydni oraz członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z Dydni i Wydrnej przez ponad godzinę prowadzili poszukiwania za zaginioną. Dziecko zauważył przejeżdżający przez sąsiednią miejscowość mężczyzna, który znał dziewczynkę, ponieważ chodziła do szkoły z jego synem.

W chwili odnalezienia małoletnia była przemoczona i zziębnięta. Została przewieziona do brzozowskiego szpitala. Opiekunowie dziecka byli trzeźwi.

police

źródło: KPP Brzozów

04-04-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.