REKLAMA

Rektorzy PWSZ w Sanoku na Zgromadzeniu Plenarnym KRePSZ

SANOK, KROSNO / PODKARPACIE. Rektor PWSZ w Sanoku dr Elżbieta Cipora oraz prorektor ds. dydaktyki dr Magdalena Konieczny wzięły udział w odbywającym się w Krośnie Zgromadzeniu Plenarnym KRePSZ.

KRePSZ to Konferencja Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych zrzeszająca rektorów reprezentujących polskie publiczne wyższe szkoły zawodowe i mająca na celu pogłębianie współpracy szkół zawodowych oraz ich reprezentację zarówno w kraju, jak i za granicą.

Spotkania rektorów odbywają się dwa razy do roku w całej Polsce. Gospodarzem XXVI zgromadzenia była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie. W Zgromadzeniu wzięli udział m.in. wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin i sekretarz stanu prof. dr hab. Aleksander Bobko, a także 45 rektorów i prorektorów z całej Polski.

W trakcie konferencji poruszano tematy dotyczące prac nad nową ustawą o szkolnictwie wyższym w kontekście publicznych szkół zawodowych oraz aktualnych i przyszłych wyzwań stojących przed uczelniami tego typu.

pwsz

fot. Archiwum PWSZ Krosno

05-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
rektorzy-pwsz-w-sanoku-na-zgromadzeniu-plenarnym-krepsz