REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Rekordzista z 3 promilami i stracone prawa jazdy

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W minionych dwóch tygodniach brzozowscy policjanci interweniowali na drogach powiatu podczas kontroli kierujących. Zatrzymano dwa prawa jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Zanotowano także alkoholowego rekordzistę za kołkiem.

Za kółkiem z promilami

W Izdebkach podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili 23-latka, który był pijany. Mieszkaniec tej miejscowości kierował BMW mając 1,73 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa.

Policjanci ruchu drogowego, na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie, zatrzymali do kontroli innego kierującego samochodem BMW. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu stanu trzeźwości. Została od niego pobrana krew. Funkcjonariusze zatrzymali  mu prawo jazdy, w związku z podejrzeniem kierowania pojazdem mechanicznym, znajdując się pod wpływem alkoholu.

Podczas kontroli drogowej w Trześniowie policjanci ujawnili, że mężczyzna kierujący pojazdem typu „SAM”, jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Zderzył się z osobówką

W Haczowie kierujący hyundaiem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z peugeotem. Sprawca zdarzenia nie posiadał uprawnień do kierowania, został ukarany mandatem karnym.

Natomiast w Turzym Polu kierujący oplem i BMW nie zachowali bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i doprowadzili do zderzenia.

Bliskie spotkanie ze zwierzętami

Na drodze wojewódzkiej w Baryczy kierujący peugeotem uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę.

Z kolei w Jasienicy Rosielnej kierująca toyotą najechała na psa, który wbiegł nagle na jezdnię. Samochód został uszkodzony.

Internetowi oszuści

Mieszkaniec Przysietnicy na portalu internetowym OLX sprzedał laptop. Mężczyzna nie otrzymał 1200 zł, pomimo wysłania zamówionego towaru.

Stracili prawko za  nadmierną prędkość

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu mercedesem, który w Bliznem, w obszarze zabudowanym, przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h.

Z kolei w Jabłonicy Polskiej kierujący oplem, w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 54 km/h. Stracił prawo jazdy i dostał mandat.

pol

źródło: KPP Brzozów
foto: archiwum esanok.pl

03-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: