REKLAMA
REKLAMA

W Starej Wsi rozmawiali o kanalizacji. Na spotkaniu około 200 osób (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie zwołane przez społeczny komitet budowy kanalizacji w  Starej Wsi. W sali domu strażaka 11 bm. zgromadziło się około dwustu osób.

Informacje o rozpoczęciu i planowym przebiegu inwestycji przedstawili kolejno: przewodniczący komitetu budowy kanalizacji Jerzy Krzyżanowski, pierwszy zastępca burmistrza Brzozowa Stanisław Pilszak, a przede wszystkim – naczelnik wydziału inwestycji UM w Brzozowie Edyta Kuczma wraz ze współpracownikami. Samorząd lokalny reprezentowali: przewodniczący Rady Miejskiej w Brzozowie – Edward Sabik oraz sołtys Starej Wsi Lucyna Szydłowska.

Edyta Kuczma zaznajomiła obecnych ze szczegółami projektu i jego realizacji. Następnie odpowiadała na padające z sali pytania. Istotną kwestią jest możliwość podłączenia się do kanalizacji przez nowe gospodarstwa domowe. Jest tak w przypadku osób, które do tej pory nie wyrażały zainteresowania budową przyłączy, jak również – w przypadku domów zbudowanych w ostatnich latach. W tym celu zainteresowani powinni kontaktować się z sołtysem bądź przewodniczącym społecznego komitetu budowy kanalizacji.

Komitet wkrótce zostanie uzupełniony o nowych członków. Ma to być jednym z punktów obrad zaplanowanego jeszcze w tym miesiącu zebrania sołeckiego.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: DK

13-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.