REKLAMA

W Starej Wsi rozmawiali o kanalizacji. Na spotkaniu około 200 osób (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie zwołane przez społeczny komitet budowy kanalizacji w  Starej Wsi. W sali domu strażaka 11 bm. zgromadziło się około dwustu osób.

Informacje o rozpoczęciu i planowym przebiegu inwestycji przedstawili kolejno: przewodniczący komitetu budowy kanalizacji Jerzy Krzyżanowski, pierwszy zastępca burmistrza Brzozowa Stanisław Pilszak, a przede wszystkim – naczelnik wydziału inwestycji UM w Brzozowie Edyta Kuczma wraz ze współpracownikami. Samorząd lokalny reprezentowali: przewodniczący Rady Miejskiej w Brzozowie – Edward Sabik oraz sołtys Starej Wsi Lucyna Szydłowska.

Edyta Kuczma zaznajomiła obecnych ze szczegółami projektu i jego realizacji. Następnie odpowiadała na padające z sali pytania. Istotną kwestią jest możliwość podłączenia się do kanalizacji przez nowe gospodarstwa domowe. Jest tak w przypadku osób, które do tej pory nie wyrażały zainteresowania budową przyłączy, jak również – w przypadku domów zbudowanych w ostatnich latach. W tym celu zainteresowani powinni kontaktować się z sołtysem bądź przewodniczącym społecznego komitetu budowy kanalizacji.

Komitet wkrótce zostanie uzupełniony o nowych członków. Ma to być jednym z punktów obrad zaplanowanego jeszcze w tym miesiącu zebrania sołeckiego.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: DK

13-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
w-starej-wsi-rozmawiali-o-kanalizacji-na-spotkaniu-okolo-200-osob-zdjecia-00e7ts