REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań 46-latka

 BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE . Wczoraj brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który wychodząc z domu oznajmił, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci odnaleźli 46-latka w lesie. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjantów prawdopodobnie udało się zapobiec tragedii.

Wczoraj około godz. 14 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyspozytorki pogotowia ratunkowego o tym, że jeden z mieszkańców gminy Jasienica Rosielna chce popełnić samobójstwo. Z treści przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu, informując domowników o swoich zamiarach.

1756443464

Dyżurny przekazał policyjnym patrolom wszelkie posiadane informacje na temat zaginionego. W działania poszukiwawcze został zaangażowany również przewodnik z psem służbowym. Po kilkudziesięciu minutach jeden z partoli zauważył w pobliskim lesie mężczyznę, który leżał na ziemi. Okazało się, że był to poszukiwany 46-latek. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Odnaleziony nie posiadał żadnych obrażeń, ale jego zachowanie wskazywało na to, że znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia.

Źródło : KPP Brzozów

25-07-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.