REKLAMA

Policjanci na „Dniach Gminy Jasienica Rosielna”

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE . Wczoraj brzozowscy policjanci wzięli udział w „Dniach Gminy Jasienicy Rosielnej”. Obecność funkcjonariuszy cieszyła się dużym zainteresowaniem. Największą atrakcją dla najmłodszych uczestników był pies służbowy „Gabot”, którego każdy mógł pogłaskać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Wczoraj w Jasienicy Rosielnej odbyła się impreza plenerowa z okazji obchodów „Dni Gminy Jasienicy Rosielnej”. Policjanci również wzięli w niej aktywny udział. Dzieci oraz ich rodzice mieli okazję zapoznać się z pracą policjantów, wsiąść do radiowozu oraz zobaczyć z bliska policyjne wyposażenie wykorzystywane w codziennej służbie. Ochotnicy mogli go nawet przymierzyć.

Atrakcją dla najmłodszych była możliwość wejścia do radiowozu i zajęcia w nim miejsca kierowcy. Wówczas na ustach każdego dziecka pojawiał się wielki uśmiech i zadowolenie. Największą niespodzianką okazała się obecność na pikniku psa służbowego – „Gabota”, którego można było pogłaskać i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Takie wrażenia z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Pikniki rodzinne są doskonałą okazją do tego by porozmawiać z jej uczestnikami o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, zwłaszcza w okresie trwających wakacji i przypomnieć dzieciom, że policjant jest ich przyjacielem i w potrzebie zawsze mogą na niego liczyć.

 

 

 

Źródło : KPP Brzozów

25-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: