Powiat brzozowski oddał hołd swojemu patronowi. Ks. Jerzy Popiełuszko jednoczy mieszkańców (FILM)

|

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Powiat brzozowski świętował dzień swojego patrona, błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Po uroczystej mszy św., pod obeliskiem księdza Jerzego złożono wieńce kwiatów. Wręczono statuetki dla „Zasłużonych dla Powiatu Brzozowskiego” oraz nagrody dla nauczycieli. Starosta zdradził, że na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, przed budynkiem urzędów stanie pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego.

1

 


Komentarzy: 3 do “Powiat brzozowski oddał hołd swojemu patronowi. Ks. Jerzy Popiełuszko jednoczy mieszkańców (FILM)”

  1. mieszkaniec pisze:

    ks Jerzy jednoczy lecz to niemozliwe w Brzozowie

  2. brzozowianin pisze:

    ks Jerzy musi uczynić cud , aby w Brzozowie mieszkańcy się zjednoczyli chyba w następnych wyborach, jak wszyscy starzy opuszczą stanowiska i pójdą na emeryturę to młodzi doprowadzą do jedności i miłości bliżniego a nie mamony

  3. Borkówka pisze:

    Mieszkańcy nie chcą być dzieleni na lepszych i gorszych . Podział robią rajcowie którzy są powołani do likwidowania podziałów , ludzkich problemów . Najlepszym przykładem jest ulica Krawatowa gdzie mogą nią jeżdzić tylko wybrani . Wątpię czy ks. Jerzy patrząc z niebios na to kto składa mu kwiaty czy znicze jest ucieszony takim obrotem sprawy . My możemy tylko powiedzieć PANIE WIDZISZ TO I NIE GRZMISZ ! ! !

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.