REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Miniony rok bezpieczny dla mieszkańców powiatu brzozowskiego

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Podsumowanie wyników pracy brzozowskich funkcjonariuszy było tematem wczorajszej odprawy rocznej. W odprawie wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Paweł Filipek.

303-152788

Wczoraj, w sali narad Starostwa Powiatowego w Brzozowie, odbyła się odprawa podsumowująca ubiegły rok. Wziął w niej udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Paweł Filipek. W odprawie uczestniczyli również Starosta Brzozowski Zygmunt Błaż, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Kozik, Przewodniczący Rady Miejskiej Edward Sabik, Wójt Gminy Domaradz Jan Kędra, Wójt Gminy Jasienica Rosielna Urszula Brzuszek, Zastępca Wójta Gminy Dydnia Stanisław Pałys, przedstawiciel Wójta Gminy Haczów Krzysztof Rachwał, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie brygadier Krzysztof Folta, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Brzozowie Ryszard Sawicki, asesor Sądu Rejonowego w Brzozowie Rafał Skowron oraz policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

303-152789

Odprawę rozpoczął podinspektor Mariusz Urban p.o. Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie, który przedstawił i omówił wyniki pracy brzozowskiej Policji, stan zagrożenia przestępczością w 2017 roku na terenie powiatu, a także priorytety i zadania przewidziane do realizacji w bieżącym roku.

Starosta Brzozowski złożył podziękowania za trud włożony w pełnienie służby i życzył policjantom aby przebiegała ona bezpiecznie. Jak podkreślił, zaangażowanie policjantów ma wpływ na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

303-152790

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Paweł Filipek stwierdził, że powiat brzozowski jest jednym z najbezpieczniejszych na Podkarpaciu. Podziękował funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym Policji za rzetelną służbę i pracę, dzięki którym żyje się bezpiecznie.

Komendanci podziękowali również  przedstawicielom samorządów i służb za całoroczną współpracę, wsparcie finansowe oraz rzeczowe, współudział w przedsięwzięciach profilaktycznych oraz okazywaną życzliwość.

303-152791

źródło: KPP Brzozów

15-02-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.