REKLAMA
WUP

„Humnisie” i ich efektowne występy w święto babci i dziadzia (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. „BABCIU, DZIADZIU KOCHAMY WAS” – pod takim hasłem odbyło się uroczyste spotkanie przedszkolaków z babciami i dziadkami z okazji ich święta w sali widowiskowej kościoła na „Małej Stronie” w Humniskach.

Gości powitała dyrektor Barbara Piotrowska. Jako pierwsze wystąpiły dzieci  z grupy 3,4-latków. Przedstawiły program artystyczny, na który złożyły się okolicznościowe wiersze, piosenki i zabawy muzyczno- ruchowe. Następnie zaprezentowała się grupa starszaków. 6-latki przygotowały inscenizację bajki „Kozucha Kłamczucha”, której treść była przeplatana odpowiednio dobranymi piosenkami. 5-latki dla swoich dziadków przygotowały wierszyki pt. „Śmieszne rymy”.

W dalszej części były tańce w wykonaniu grupy chłopców, dziewczynek i „Kółka tanecznego”. Na uroczystości gościliśmy również seniorów, których wnuki uczęszczały kiedyś do naszego przedszkola. Wyjątkowy występ przedszkolaków odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących, a dziadkowie gromkimi brawami i okrzykami dziękowali swoim wnukom.

Po występach „Humnisie” wręczyły przygotowane prezenty i zaprosiły gości na wspólny, słodki poczęstunek. Uroczysty Dzień Babci i Dziadzia dał naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Składamy podziękowania księdzu proboszczowi Andrzejowi Kusiowi za udostępnienie sali widowiskowej, paniom ze świetlicy za życzliwość, rodzicom za przygotowanie strojów i pomoc w czasie uroczystości.

Nauczycielki Przedszkola

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów / autor: DK

24-01-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.