REKLAMA
TOMASZ PORĘBA ZS2 PIOTR PILCH GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA
REKLAMA

Czy burmistrz Józef Rzepka ma coś do ukrycia? Ucieka od rozmów przed kamerą (VIDEO)

|

Czy burmistrz Józef Rzepka ma coś do ukrycia? Ucieka od rozmów przed kamerą (VIDEO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Od 20 sierpnia nasza redakcja ubiegała się o rozmowę z burmistrzem Brzozowa Józefem Rzepką. Kilkukrotnie dzwoniliśmy w celu ustalenia terminu nagrań. Bezskutecznie, włodarz gminy nie chciał z nami rozmawiać. 30 sierpnia, tuż po zakończeniu sesji rady miejskiej podeszliśmy z kamerą do burmistrza, aby zapytać o sprawy ważne dla mieszkańców.

Materiał, który publikujemy miał się nie ukazać. Gdy opuszczaliśmy salę narad, podszedł do nas burmistrz Józef Rzepka. Poprosił o przesłanie na adres mailowy pytań i zobowiązał się, że w poniedziałek 3 września poda termin, w którym będziemy mogli się spotkać i nagrać odpowiedzi. Zgodnie z ustaleniami, 31 sierpnia przesłaliśmy tematy, jakich miał dotyczyć wywiad. Poprosiliśmy o komentarz dotyczący dzikiego wysypiska śmieci, ponadto o wyjaśnienie powodów rokrocznego zamykania kina Sokół przez połowę okresu wakacyjnego oraz odniesienie się do problemu bezrobocia w gminie Brzozów.

Dwa dni temu, 3 września dzwoniliśmy do urzędu, aby uzyskać informację kiedy możemy przyjechać z kamerą. Po raz kolejny burmistrz Józef Rzepka nie porozmawiał z nami. Pani sekretarka powiadomiła nas, że odpowiedzi na przesłane pytania otrzymamy mailowo, jeszcze tego samego dnia. Do dzisiaj nie dotarła do nas żadna informacja.

05-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.