REKLAMA

Kradzież kabli telekomunikacyjnych. Policja poszukuje świadków

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat kradzieży, do której doszło w sierpniu na terenie gminy Dydnia. Sprawcy skradli napowietrzne kable telefoniczne i zakłócili działanie sieci telekomunikacyjnej w czterech miejscowościach.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w połowie sierpnia na terenie gminy Dydnia. Funkcjonariusze zostali powiadomieni o tym 17 sierpnia około godz. 16. Nieznani sprawcy dokonali kradzieży w Witryłowie, Uluczu, Wydrnej i Krzywem łącznie około 600 metrów kabli napowietrznych telefonicznych. Zakłócili tym działanie sieci telekomunikacyjnej w tych miejscowościach.

Każda osoba mogąca mieć wiedzę w tej sprawie proszona jest kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przy ulicy Witosa 9 lub telefoniczny pod numerem 13 43 08 336 albo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie tel. 13 43 08 310 lub 510 997 303.

zdjęcie poglądowe / pixabay.comKPP Brzozów

05-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
kradziez-kabli-telekomunikacyjnych-policja-poszukuje-swiadkow-315