REKLAMA

Czy burmistrz Józef Rzepka ma coś do ukrycia? Ucieka od rozmów przed kamerą (VIDEO)

|

Czy burmistrz Józef Rzepka ma coś do ukrycia? Ucieka od rozmów przed kamerą (VIDEO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Od 20 sierpnia nasza redakcja ubiegała się o rozmowę z burmistrzem Brzozowa Józefem Rzepką. Kilkukrotnie dzwoniliśmy w celu ustalenia terminu nagrań. Bezskutecznie, włodarz gminy nie chciał z nami rozmawiać. 30 sierpnia, tuż po zakończeniu sesji rady miejskiej podeszliśmy z kamerą do burmistrza, aby zapytać o sprawy ważne dla mieszkańców.

Materiał, który publikujemy miał się nie ukazać. Gdy opuszczaliśmy salę narad, podszedł do nas burmistrz Józef Rzepka. Poprosił o przesłanie na adres mailowy pytań i zobowiązał się, że w poniedziałek 3 września poda termin, w którym będziemy mogli się spotkać i nagrać odpowiedzi. Zgodnie z ustaleniami, 31 sierpnia przesłaliśmy tematy, jakich miał dotyczyć wywiad. Poprosiliśmy o komentarz dotyczący dzikiego wysypiska śmieci, ponadto o wyjaśnienie powodów rokrocznego zamykania kina Sokół przez połowę okresu wakacyjnego oraz odniesienie się do problemu bezrobocia w gminie Brzozów.

Dwa dni temu, 3 września dzwoniliśmy do urzędu, aby uzyskać informację kiedy możemy przyjechać z kamerą. Po raz kolejny burmistrz Józef Rzepka nie porozmawiał z nami. Pani sekretarka powiadomiła nas, że odpowiedzi na przesłane pytania otrzymamy mailowo, jeszcze tego samego dnia. Do dzisiaj nie dotarła do nas żadna informacja.

05-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)