BRZOZÓW24.PL: Pijany 17-latek ukradł auto i wjechał w drzewo


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Grabownicy Starzeńskiej. Kierowca mazdy wpadł w poślizg i wjechał w drzewo. 17-latek w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany, na dodatek zabrał samochód bez wiedzy i zgodny właściciela.

Minionej nocy, około godz. 4 brzozowscy policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w Grabownicy Starzeńskiej. Funkcjonariusze ustali, że kierujący mazdą na mokrej nawierzchni jezdni wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo.

Okazało się, że 17-latek kierujący mazdą w ogóle nie posiada prawa jazdy. Ponadto był pijany. Jego wynik wskazał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze przekazali pojazd prawowitemu właścicielowi. Jak się okazało znalazł on się w posiadaniu 17-latka bez jego wiedzy i zgody. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Teraz 17-latek odpowie za to przed sądem.

303-113288

KPP Brzozów


Komentarzy: 5 do “BRZOZÓW24.PL: Pijany 17-latek ukradł auto i wjechał w drzewo”

 1. idots pisze:

  Totalny zdym z typa nie umiesz chlac to nie chlej pajacu !

 2. Zbigniew Stonoga pisze:

  A szkoda kur…. gadać , szkoda szczępić ryja

 3. Anonim pisze:

  Do tych wszystkich „wielkich” dziennikarzy z portalu brzozow24, jeżeli nie znacie sprawy i nie wiecie czyje bylo auto i czy na pewno go ukradł, to nie piszcie bzdur pajace 🙂

 4. anonim pisze:

  Chłopak się zabawił i tyle , po chuj drążyć temat szaleni ,, internauci ” ? 🙂

  • gosc pisze:

   Dzieciaku, przez taką zabawę jak to nazywasz mógł ktoś zginąć. Sam pewnie masz 15 lat, mleko na pierwszym wasiku i uczysz się wypowiadać ‚r’ żeby ładnie wypowiedzieć ‚kur*a’.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.