REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Widząc radiowóz porzucił motorower i kontynuował podróż pieszo

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kierowca motoroweru, który w Woli Jasienickiej na widok radiowozu skręcił w boczną drogę i pozostawił pojazd na terenie jednej w posesji, nie zdołał uniknąć kontroli drogowej. 52-letni mężczyzna kierujący jednośladem, miał blisko 0,5 promila alkoholu w organiźmie.

W piątek, około godz. 9 policjanci pełniący służbę na terenie miejscowości Wola Jasienicka podczas kontroli prędkości zwrócili uwagę na kierowcę motoroweru. Kierujący jednośladem, na widok radiowozu skręcił w boczną drogę prowadzącą do jednej z posesji w tej miejscowości. Pozostawił tam pojazd i kontynuował swoją podróż pieszo. Mężczyzna był przekonany, że funkcjonariusze nie widzieli jego „zagrania”. Zdziwił się, gdy funkcjonariusze podjęli wobec niego czynności.

Kierowcą motoroweru okazał się 52-letni mieszkaniec tej miejscowości. Przyczyna takiego zachowania od razu dla policjantów stała się jasna. Z jego ust wyczuwalna była woń alkoholu. Policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Wynik wskazał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

303-113260

KPP Brzozów

10-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)