REKLAMA
Szymon Stapiński Maria Janas

STARA WIEŚ: Dachowanie samochodu poza jezdnią (ZDJĘCIA)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Do zdarzenia drogowego w Starej Wsi doszło 21 października br. o godzinie 14:27. zadysponowani strażacy z JRG Brzozów w ilości dwóch zastępów i dwóch zastępów z OSP Stara Wieś zastali na miejscu samochód osobowy Opel Frontera poza jezdnią na dachu w rowie.

W wyniku niezastosowania się do warunków panujących na drodze DW-886 doszło do dachowania pojazdu. Przybyłe zastępy JRG Brzozów zabezpieczyły miejsce zdarzenia, odłączono dopływ prądu w pojeździe i przy pomocy liny stalowej oraz pojazdu GBA 2,5/24 postawiono samochód na koła i przemieszczono w bezpieczne miejsce. Na miejsce przybyła Policja oraz zespół PRM, który przebadał osobę biorącą udział w zdarzeniu. Z drogi usunięto pozostałości powypadkowe. W wyniku kolizji pojazdu uszkodzeniu uległ: Opel Frontera w całości, oraz uszkodzone zostało pobocze DW886. Działania trwały przeszło pół godziny.

ŹRÓDŁO: KP PSP Brzozów

zdjęcia OSP Stara Wieś

23-10-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.