REKLAMA
Szymon Stapiński Maria Janas

SANOK: Policjanci pomogli rodzącej kobiecie. Szczęśliwie dotarła do najbliższego szpitala z oddziałem położniczym

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Sanoka pomogli przetransportować rodzącą kobietę do szpitala. Dzięki policyjnej eskorcie na czas trafiła pod opiekę lekarzy. Chwilę później szczęśliwy tata dziękował funkcjonariuszom za pomoc.

Sanoccy policjanci wczoraj po godz. 8.00 otrzymali zgłoszenie, że na ul. Krakowskiej w samochodzie marki Opel znajduje się kobieta, która się źle czuje i potrzebuje szybkiej pomocy medycznej. Na miejsce dotarli funkcjonariusze i widząc opisany w zgłoszeniu samochód, umożliwili kierowcy jak najszybsze dotarcie do szpitala. Tam okazało się, że kobieta rodzi, dlatego też policjanci pomogli w bezpiecznym przetransportowaniu jej do najbliższego szpitala z oddziałem położniczym.

Około godz. 11 do komendy zadzwonił ojciec nowo narodzonego dziecka z podziękowaniami dla policjantów za okazaną pomoc. Mężczyzna poinformował, że niewiele brakło, a dziecko urodziłoby się w samochodzie i to dzięki ich zaangażowaniu dotarli do szpitala na czas.

Noworodkowi i rodzicom życzymy dużo zdrowia.

303-132204

źródło: KPP Sanok

07-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.