Rusza Brzozów24.pl Forum


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Uruchomiliśmy Brzozów24.pl/forum Już teraz, każdy z naszych Czytelników może porozmawiać na interesujący go temat z innymi mieszkańcami Brzozowa jak i regionu. Wierzymy, że w niedługim czasie, forum stanie się interesującą platformą dyskusji, wymiany poglądów i spostrzeżeń związanych z ważnymi dla życia miasta, gmin i powiatu tematami.

1

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Z niecierpliwością będziemy oczekiwali na Państwa pomysły i sugestie dotyczące kształtu i funkcjonalności forum. Każdą podpowiedź potraktujemy poważnie i rzetelnie. Naszym marzeniem jest, aby forum Brzozów24.pl aktywizowało, inspirowało i odpowiadało na oczekiwania brzozowian, dla których to, co dzieje się w mieście i powiecie, nie jest obojętne.

Tylko kilka chwil poświęconych na rejestrację dzieli każdego użytkownika od wzięcia aktywnego udziału w rozmowach lub założenia własnego wątku. Odwiedź nasze forum, daj znać co zmienić, pokaż, że chcesz mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość. Bądź Aktywnym Brzozowianinem!

Adres:

www.Brzozow24.pl/forum

 

2

Foto: archiwum Brzozów24.pl


Komentarzy: 12 do “Rusza Brzozów24.pl Forum”

 1. Super pisze:

  w Brzozowie jest potrzebne forum – to mieszańcy w końcu będą mieć głos w ważnych sprawach miasta

 2. demokrata pisze:

  to jest mój projekt ale dobrze że chociaż podpowiedz była skuteczna 🙂

 3. yzd pisze:

  Jeszcze tv brzozów do mux 8 i bedzie git

 4. bezrobocie... pisze:

  Co mieszkańcy powiatu brzozowskiego sądzą o OGROMNYM BEZROBOCIU ? czy komuś z mieszkańców pomógł np. PUP w Brzozowie ?

 5. juz pojawiaja się ciekawe pytania na forum pisze:

  Czym zajmuje się asystent burmistrza Brzozowa i ile wydajemy na to stanowisko pieniędzy z naszych podatków?

  Przeglądając ostatnią sesję rady Miasta Brzozowa dowiedziałem się że jest nowe stanowisko w UM Brzozowa i w związku z tym mam pytania.

  1. Czym zajmuje się asystent burmistrza Brzozowa?
  2. Czym kierował się burmistrz tworząc to stanowisko?
  3. Czy radni akceptują tworzenie w ten sposób nowych miejsc pracy w UM Brzozowa?
  4. Ile podatników (mieszkańców Brzozowa) kosztuje utrzymanie tego stanowiska w skali roku?

 6. KZ pisze:

  Już wiadomo żeby zarejestrować się należy podać swoje dane , bardzo sprytne posunięcie . Teraz każdy gdziekolwiek pracujący chętnie będzie krytykował władzę , już widzę jak pracujący w budżetówce i ich rodziny będą krytykować cokolwiek . Może forum jest potrzebne władzy żeby zbierać tylko pochlebne wpisy .Przypomina to Alternatywy 4 gdzie Jarząbek nagrywał pochwały dla swojego prezesa . Brzozów może iść tymi samymi śladami . Pożyjemy zobaczymy .

 7. Co teraz? pisze:

  Co sądzicie o budowie oczyszczalni ścieków, kompostownika i PSZOKu na Jakli Wielkiej? Zaznaczam, że nasi włodarze zaplanowali budowę tej inwestycji w BARDZO, BARDZO BLISKIEJ odległości od studni, z których dostarczana jest woda pitna dla Brzozowa. CZY BURMISTRZ MA PRAWO NAS TRUĆ?!!!

 8. prorok pisze:

  Te układy Brzozowsie zostały właśnie zgłoszone do odpowiednich organów. Postepowanie i gromadzone dowody pozwolą na rozwalenie kliki jasnie pana włodorza wolorza!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.