REKLAMA
Strony WWW Sanok

Rozdajemy bilety na seanse filmowe w Kinie Sokół w Brzozowie (REPERTUAR)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Rozdajemy bilety na seanse filmowe w Kinie Sokół w Brzozowie. Od najbliższego piątku  w repertuarze znajdują się dwie świąteczne pozycje ,,Pierwsza gwiazdka” i ,,Cicha noc”.

PIERWSZA GWIAZDKA

(2D dubbing pl)

 8,9,10,11,12,13 GRUDNIA godz. 16:00 i 18:00

Animacja,  prod. USA,  reż. Timothy Reckhart, Czas: 100 min

16/14 zł 2D

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

CICHA NOC

(2D pl)

8,9,10,11,12 GRUDNIA godz. 20:15

Dramat,  prod. Polska,  reż. Piotr Domalewski, Czas: 100 min

Ceny biletów: 16 zł norm.

14 zł ulg.

12 zł ŚWIĘTO KINA

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

W tym roku, już po raz czwarty odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Święto Kina”. W akcji biorą udział sieci kin: Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D, jak również kina niezależne zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. We wszystkich kinach ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych, a w przypadku seansów 3D będzie obowiązywać tylko dopłata za okulary.

KONKURS – ZDOBĄDŹ BILET na film ,,Pierwsza gwiazdka” oraz ,,Cicha noc”!

Mamy dla Państwa po jednym bilecie na każdy film!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres redakcja@p24.pl z dopiskiem w tytule: „Pierwsza Gwiazdka” lub ,,Cicha noc”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia na dany tytuł filmowy (tj. wygrywa 1 wiadomość mail-owa z dopiskiem w tytule: „Pierwsza Gwiazdka” i 1 wiadomość mailowa z dopiskiem ,,Cicha noc”)

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 07.12.2017 r., g. 12:00 (tj. czwartek). Po dokonaniu wyboru zwycięzców, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 12:00 – 14:00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem. Brak podjęcia rozmowy telefonicznej powodować, będzie że bilet wygrywa następną co do czasu zgłoszenia osoba.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.brzozow24.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

06-12-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.