REKLAMA
PIOTR URUSKI
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijany jechał rowerem, który ukradł

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci z brzozowskiej drogówki zatrzymali 35-latka, który przywłaszczył sobie rower. Mężczyzna jadąc jednośladem został zauważony przez jego właścicielkę i się wystraszył. Wówczas porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Okazało się, że jest pijany. Teraz odpowie za swoje zachowanie.

W sobotę około godz. 18, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru w Jasionowie. Właścicielka wyceniła jednoślad na kwotę 1500 zł. Na miejsce zostali skierowani policjanci z ruchu drogowego brzozowskiej komendy.

Funkcjonariusze dojeżdżając na miejsce zauważyli zgłaszającą. Kobieta powiedziała mundurowym, że widziała mężczyznę, który jechał na jej rowerze. W pewnym momencie, prawdopodobnie na jej widok, mężczyzna się wystraszył i porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo.

Po ustaleniu rysopisu sprawcy, policjanci udali się za nim w pościg. Chwilę później złodziej był już w rękach policjantów. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec gminy Haczów. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

35-latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do jego popełnienia. Nie ominie go również kara za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Rower już wrócił do właścicielki.


zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Brzozów

23-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.