Posiedzenie wspólnych komisji rady w Brzozowie. Poruszono temat oświaty, zaopatrzenia w wodę gminy i sprawy bieżące (ZDJĘCIA)


GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Podczas dzisiejszego posiedzenia wspólnych komisji rady w Brzozowie debatowano na temat remontów w placówkach oświatowych, a także przedstawiono plany inwestycyjne dotyczące zaopatrzenia gminy Brzozów w wodę pitną. Wkrótce artykuł zostanie uzupełniony o materiały filmowe. 


Komentarzy: 5 do “Posiedzenie wspólnych komisji rady w Brzozowie. Poruszono temat oświaty, zaopatrzenia w wodę gminy i sprawy bieżące (ZDJĘCIA)”

 1. kominy i smog pisze:

  czy radni zajęli się problemem palenia w piecach śmieci ? czy nadal będziemy truci tym co ludzie palą ?! czy zostały wymienione kotły ? nowe filtry, itp ??? czy siedzące tam osoby z sanepidu mają jakieś wyniki badań z ub. sezonu grzewczego dot. zanieczyszczenia powietrza ? ponoć w zimie jest o wiele mniej śmieci….(plastików również) czy PGK ma jakieś statystyki jak to jest z tymi śmieciami ?

  • Kułak S. pisze:

   Witam i dziękuję za poruszenie tak ważnego tematu. W odpowiedzi na Pana/i pytanie, tematem obrad komisji była dyskusja jak wyżej w tytule. Natomiast na najbliższych pracach wspólnych komisji poddam podany przez Pana/ią temat pod dyskusję.
   Pozdrawiam. R. Kułak S.

 2. Mieszkanka pisze:

  A czy można poruszyć temat przywrócenia brązowych worków? Szczególnie w okresie jesiennym kiedy lisci z drzew mnóstwo spada. Wogole niech powrócą bo dość tego smrodu i palenia traw!!!

 3. tomek pisze:

  Dokładnie tak, jeden debil pali śmieci, a truje się cała miejscowość. Podobnie latem – upał ponad 30 stopni, a ktoś pali trwawę… Dzwoniłem wiele razy w tej sprawie na policję i zgłaszałem problem, no ale ileż można. Policja powinna sama interweniować a nie pozwalać na trucie ludzi.

 4. po co komu sonda ? pisze:

  Obejrzeliśmy sondę nt. pomnika lub parkingu…i jedno i drugie NIE DA LUDZIOM PRACY !!! niech ktoś się wreszcie zajmie ogromnym bezrobociem ! to chyba należy do starostwa, a pomników to nam tu nie trzeba , GDZIE STREFA EKONOMICZNA ? GDZIE INWESTORZY ? gdzie praca dla młodych ? może ktoś ze starostwa odpowie, ile ludzi stąd wyjechało za pracą ? ? ? Brzozów po godz. 17-tej to bezludne miasto.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.