Policyjna akcja ,,Znicz 2017″ potrwa do czwartku


POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Akcja „Znicz 2017” rozpoczęła się w piątek i potrwa do czwartku, 2 listopada. Jak co roku głównym zadaniem policjantów w tym czasie będzie przede wszystkim dbałość o płynność i porządek ruchu. W tych dniach najważniejsza będzie cierpliwość i ostrożność za kierownicą.


Na terenie powiatu brzozowskiego nie przewiduje się zmian w organizacji ruchu. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy. Podczas działań funkcjonariusze będą sprawdzać m.in. stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów i prędkość z jaką poruszają się po drogach.

Zwracajmy uwagę na oznakowanie i polecenia policjantów. Jeśli będzie taka potrzeba, w miejscach wzmożonego ruchu lub tam, gdzie będą się tworzyć zatory, funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem. Pamiętajmy, że gesty i polecenia podawane przez policjanta mają absolutny priorytet.

Apelujemy o bezpieczną, odpowiedzialną i ostrożną jazdę. Pieszym przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym.

303-144863

ŹRÓDŁO: KPP Brzozów


Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.