Podwójne zabójstwo w Witryłowie. Młody mężczyzna zabił rodziców siekierą


BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Policjanci i prokurator pracowali na miejscu zabójstwa w Witryłowie w powiecie brzozowskim. 22-latek śmiertelnie ranił swojego ojca i matkę. Ciosy najprawdopodobniej zadawał siekierą. Za zabójstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu dyżurny brzozowskiej komendy, na prośbę dyspozytora pogotowia ratunkowego, do Witryłowa skierował patrol w celu udzielenia asysty ratownikom medycznym. Zgłoszenie dotyczyło agresywnego zachowania mieszkańca tej miejscowości.

222

Gdy policjanci dojechali na miejsce, okazało się, że niestety nie jest to zwykła domowa interwencja. Na posesji ujawniono zwłoki mężczyzny i ciężko ranną kobietę. Jej życia nie udało się uratować, zmarła w drodze do szpitala.

Policjanci zatrzymali 22-latka, który prawdopodobnie zadając ciosy siekierą, śmiertelnie ranił swoich rodziców.

Funkcjonariusze, prokurator oraz biegły z zakresu medycyny sądowej zabezpieczyli ślady i przeprowadzili czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie szczegółów tej tragedii.

 

źródło: KPP Brzozów


Komentarzy: 5 do “Podwójne zabójstwo w Witryłowie. Młody mężczyzna zabił rodziców siekierą”

 1. Brzozowiak pisze:

  Wydziedziczyć i dożywocie na robotach przymusowych

 2. atem ta les semm foree pisze:

  Dzieło samego diabla, zazwyczaj wódka pomaga w realizacji tego typu działan. Straszne i tak jak wyżej do końca życia do przymusowych robót.
  Znając życie po paru latach wyjdzie na wolność i będzie się wśród nas poruszał jakby nic się nie stało, nikt na to nie zwróci za kilka lat uwagi… A znając życie tak będzie, znam z otoczenia równie patologiczne przypadki…

 3. ja pisze:

  To jest tragedia! Najwieksza dla sióstr, które muszą ten krzyż cierpienia teraz udźwignąć..

 4. sadsa pisze:

  Rodzice Dali Mu zycie a on im je odebrał. Wielka Tragedia..

 5. Poklosie pisze:

  Wiary jedynej prawdziwej Religii i kleru nauczajacego od urodzenia

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.