Pijany kierowca TIRa z powiatu brzozowskiego uciekał przed policjantami


Jasielscy policjanci, wspólnie z policjantami powiatu dębickiego, zatrzymali 43-letniego kierowcę TIR-a, który dzisiaj w nocy nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Badanie wykazało, że mężczyzna był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. 43-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Dzisiaj w nocy, tuż przed godz. 1, dyżurny dębickiej komendy poinformował jasielskich policjantów, o tym że funkcjonariusze z komisariatu w Brzostku prowadzą pościg za ciężarowym volvo, którego kierujący nie zatrzymał się do kontroli. Kierowca TIR-a uciekał drogą krajową nr 73 w kierunku Jasła, popełniając wykroczenia i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Nie reagował także na podawane sygnały do zatrzymania i zajeżdżał drogę prowadzącym pościg policjantom.

Dyżurny jasielskiej komendy po otrzymaniu tej informacji skierował do pomocy policyjne patrole. Jeden z nich dołączył do pościgu w Krajowicach, drugi natomiast zablokował drogę na ul. 17-go Stycznia, w rejonie ronda Solidarności. W efekcie podjętych działań policjanci zatrzymali ciężarowe volvo z naczepą.

policja

Po wylegitymowaniu okazało się, że za kierownicą ciężarówki siedział 43-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Od mężczyzny czuć było alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. 43-latek trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.
pw


Komentarzy: 8 do “Pijany kierowca TIRa z powiatu brzozowskiego uciekał przed policjantami”

 1. Monia pisze:

  wstyd dla Brzozowa i Ziemi Brzozowskiej czego to nasi krajanie nie robią na gościnnych występach

 2. kierowca bombowca pisze:

  niech dziękuje Bogu, że w swej głupocie nikogo nie zabił ! Kierowca TIRA i na dodatek świr…

 3. Joanna pisze:

  Zawsze mówiłam, że kierowcy tirów są zacofanymi pijakami, w ogóle nie zdają sobie sprawy z zagrożenia.

  • ps pisze:

   Czy Joanna często ma kontakty z kierowcami tirów skoro wie że są zacofanymi pijakami ?

 4. :-) pisze:

  Joanna…… następnym razem puknij się w czółko zanim coś równie głupiego napiszesz.

 5. Lusi pisze:

  Joanna = tirówka ?

 6. kola pisze:

  dożywocie za potencjalne morderstwo skurwielowi dowalić

 7. magda pisze:

  Nie mozna wszystkich do jednego wora wrzucac. Znam kierowcow ktorzy jezdza tirami trzezwi. Wg mnie pijanemu powinni odebrawac prawo jazdy dozywotnio.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.