REKLAMA

Nie dostosował się do warunków jazdy i wylądował w rowie (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE . Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Domaradzu doszło początkiem bieżącego tygodnia. Zadysponowani strażacy z JRG Brzozów w ilości pięciu zastępów, oraz jednego zastępu z OSP Domaradz zastali na miejscu zablokowaną drogę krajową nr „19” przez samochód ciężarowy marki Iveco, który nie dostosował się do warunków jazdy w wyniku czego znalazł się w przydrożnym rowie i zablokował jeden pas ruchu.

b_0_600_0_00_images_2016_tirdomaradz_2

Uszkodzenie pojazdu spowodowało rozszczelnieniu zbiorników wyciekającego oleju napędowego i hydraulicznego. Nie było osób poszkodowanych. Na miejsce przybyły patrole policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uszczelnili zbiorniki pojazdu oraz przystąpili do zebrani i zneutralizowania rozlanych olejów. W dalszej części prowadzonej akcji ratowniczej w celu wyciągnięcia pojazdu z przydrożnego rowu KDR (kierujący działaniami ratowniczymi) zadysponował zastęp SCRt Mega-City z JRG Krosno. Po zakończonych działaniach ratownicy usunęli pozostałości po kolizyjne, a jezdnię zmyto jednym prądem wody. Działania trwały przeszło 5 godzin. Uszkodzeniu uległ samochód ciężarowy: kabina, zbiorniki paliwa, oleju pojazdu i bariera ochronna na długości ok. 10m.

SP PSP w Brzozowie

04-08-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.