REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Na gazie w ścianę, atak z nożem i płonący samochód

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci w ostatnich dnia mieli pełne ręce roboty. Interweniowali podczas kilku kolizji, odbierali zgłoszenia o kradzieżach, ataku z nożem oraz dwóch pożarach.

Pijani rodzice opiekowali się 1,5 miesięcznym dzieckiem

Policjanci interweniowali w mieszkaniu, w którym zastali nietrzeźwych rodziców, opiekujących się 1,5 miesięcznym dzieckiem. Opiekę nad maluchem przejęła babcia.

Składzik suszu

Brzozowscy policjanci ujawnili, że mężczyzna wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadał 1,5 kg suszu roślinnego konopi innych niż włókniste. Mężczyznę zatrzymano.

Budynki i samochody w płomieniach

We Wzdowie, w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej doszło do zapalenia się VW Passata, zaparkowanego wewnątrz budynku gospodarczego. Następnie ogień przeniósł się na elementy budynku. Dodatkowo spaleniu uległ też motocykl Malaguti SPA50 oraz motorower Malaguti F12 Phantom. Straty oszacowano na 25 000 zł.

W Przysietnicy z nieustalonych przyczyn spłonął drewniany budynek mieszkalno-gospodarczy, należący do 80-latki.

Złodziej telefonów

W Izdebkach policjanci interweniowali na zgłoszenie kradzieży. 17-latek przywłaszczył sobie telefon komórkowy marki HTC 0 wartości 800 złotych.

Za kółko po głębszym. Rekordzista miał 2 promile alkoholu

Brzozowscy policjanci zatrzymali 49-latka, który kierował Fordem w stanie nietrzeźwości. W wydychanym powietrzu miał blisko o,5 promila alkoholu.

Z kolei w Jasienicy Rosielnej kierujący Oplem Vectrą miał niespełna 0,3 promila we krwi.

Natomiast w Brzozowie mężczyzna zgłosił, że nietrzeźwy kierowca Audi uderzył w budynek. Zgłaszający zabrał mu kluczyki. 46-latek miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

knife-933312_960_720

Ugodził nożem w rękę

W Baryczy mężczyzna ugodził nożem w rękę 61-latka. Cios spowodował uszkodzenie nerwu promieniowego  u poszkodowanego.

Kolizje na drogach powiatu

W Końskiem w zdarzeniu drogowym uczestniczył VW Golf oraz autobus marki Autosan. W Bliznem zderzyły sie dwie osobówki – Renault Twingo oraz Opel Astra. W obu przypadkach sprawcy zostali ukarani mandatem karnym.

Natomiast w miejscowości Krzywe kierowca samochodu nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru wymijania i doprowadził do zderzenia z Fiatem.

W Jasionowie kierujący samochodem Land Rover nie zachował należytego odstępu od Opel i najechał na jego tył.

We Wzdowie kierowca Seata zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym Oplem.

Do jeszcze jednej kolizji doszło w Hłudnie. Kierujący samochodem VW Passat i kierujący Oplem Astrą nie zachowali bezpiecznego odstępu podczas wymijania, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów lusterkami.

źródło: KPP Brzozów

13-12-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.