REKLAMA
WUP

JASIENICA ROSIELNA: Passatem próbowali uciec przed policją. Mężczyźni byli agresywni i pod wpływem alkoholu

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Zarzuty popełnienia dwóch przestępstw usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Jasienica Rosielna. Wczoraj prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

W niedzielę, przed godz. 22, policjanci zwrócili uwagę na nieoświetlonego volkswagena, który jechał drogą powiatową w Woli Jasienickiej. Kierujący passatem, pomimo wydania sygnału do zatrzymania i użycia przez funkcjonariuszy sygnałów uprzywilejowania, nie zareagował i usiłował uciec. Po krótkim pościgu samochód został zatrzymany na terenie prywatnej posesji. Podróżowało nim dwóch mieszkańców gminy Jasienica Rosielna. Mężczyźni byli agresywni, odpychali policjantów i szarpali za mundury. Obydwaj zostali zatrzymani. Od 29-letniego kierowcy pobrano krew do badań, 18-letni pasażer miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyźni usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa stosowania przemocy w celu zmuszenia funkcjonariuszy publicznych do zaniechania prawnej czynności służbowej. Ponadto kierowca odpowie również za przestępstwo, jakim jest niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Wynik badania krwi wykaże, czy nie dopuścił się kolejnego przestępstwa – kierowania pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego.

Brzozowska prokuratura zastosowała wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

303-149130

KPP Brzozów

21-12-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

herod2017-12-21 15:08:40
0 0
RBR i wszystko jasne. Podnoszą poprzeczkę oszołomy coraz bardziej xD
RBR2017-12-21 15:47:24
0 0
RozeSrAńcu tankuj lepiej gaz do bagażnika bo z nowym rokiem drożeje i trzeba robić zapasy :D
rbr2017-12-21 16:50:42
0 0
dokładnie panowie z rsa pobili wszystich rabarbarów he he
RBR2017-12-22 09:21:30
0 0
Ze spotkania opłatkowego wracali.