REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

GMINA BRZOZÓW: Dofinansowanie do wymiany starych pieców. Wkrótce termin składania deklaracji

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Urząd Gminy Brzozów informuje o możliwości składania deklaracji w konkursie związanym z dofinansowaniem do wymiany starych pieców, kotłów grzewczych na paliwa stałe, na nowe kotły o sprawności powyżej 90% na gazowe, biomasę lub ekogroszek.

K O N K U R S

Burmistrz Brzozowa ogłasza konkurs dla mieszkańców Gminy Brzozów zainteresowanych uczestnictwem w projekcie pn. „Wymiana indywidualnych źródeł ciepła na wysokosprawne lub/i niskoemisyjne dla gospodarstw domowych na terenie Gminy Brzozów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, OŚ PRIORYTETOWA III DZIAŁANIE 3.3 Poprawa Jakości Powietrza PODDZIAŁANIE 3.3.1 Realizacja planów niskoemisyjnych (wymiana nieefektywnych kotłów na paliwa stałe na: kotły gazowe lub kotły opalane biomasą: pellet drzewny i zrębki drzewne, drewno) PODDZIAŁANIE 3.3.2 Redukcja emisji (wymiana nieefektywnych kotłów na paliwa stałe na automatyczne kotły na ekogroszek), maksymalny poziom dofinansowania 85% kosztów kwalifikowanych.

Deklaracje należy składać w Urzędzie Miejskim w Brzozowie ul. Armii Krajowej 1, pokój nr 14 (parter) – od dnia 26 kwietnia do 16 maja 2018r., od godz. 8:00 do 14:30.

Wszystkie niezbędne informacje, w tym komplet dokumentów do pobrania, umieszczone są na stronach: www.brzozow.pl (Aktualności, oraz zakładka „Dofinansowanie do wymiany kotłów grzewczych”; www.brzozow.bip.gov.pl zakładka „Konkursy”). Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Brzozowie w pok. Nr 14 (parter) tel. 13 306 10 66.

1

źródło: materiały nadesłane

06-04-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.