„Czołówki” było bardzo blisko. Audi uderzyło w samochód nauki jazdy (ZDJĘCIA)


POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj (29 lutego)w Turzym Polu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Na łuku drogi audi zderzyło się z samochodem nauki jazdy. Po wypadku do szpitala trafiła kierująca suzuki. Na szczęście jej obrażenia nie okazały się groźne.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14 w miejscowości Turze Pole. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, 31-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem nauki jazdy. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących na alkomacie. Oboje byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia kierująca suzuki doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie były one groźne i po zaopatrzeniu kobieta została zwolniona do domu.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni jego przyczyny.

KPP Brzozów


Jeden komentarz do “„Czołówki” było bardzo blisko. Audi uderzyło w samochód nauki jazdy (ZDJĘCIA)”

  1. wiśtol pisze:

    A ja się pytam gdzie jest policja jak przez Humniska (mała strona) wieczorem jeżdżą wariaci po 80-90km/h. Co z tego że policja przez wieś przejedzie raz dziennie patrol a nigdy nie robią kontroli drogowych?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.