REKLAMA

Brzozowscy policjanci honorowymi dawcami krwi [zobacz zdjęcia]

BRZOZÓW. Brzozowscy policjanci uczestniczyli w akcji zbiórki krwi, zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Brzozowie i straż pożarną. Zebrana krew została przeznaczona dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

To już kolejne działania tego rodzaju, w które aktywnie włączyli się funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Wczoraj, przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Brzozowie odbyła się akcja zbiórki krwi. Jej inicjatorem było starostwo wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi „Strażacki Dar”, działającym przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie.

BRZOZOW-POLICJA

Podstawowym celem akcji jest ratowanie ludzkiego życia i zdrowia. W specjalnym „krwiobusie” każdy mógł honorowo oddać krew. Do akcji zostali zaproszeni również brzozowscy policjanci i pracownicy cywilni komendy.

Tego dnia kilkadziesiąt osób przystąpiło do rejestracji. Niestety nie wszystkim, z różnych przyczyn, udało się oddać krew. Każda osoba, która pierwszy raz oddała krew otrzymywała legitymację honorowego dawcy krwi. Pozyskana krew została przeznaczona dla Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

To już kolejna akcja tego rodzaju, w której udział wzięli policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Dzięki takim przedsięwzięciom możemy ofiarować komuś najcenniejszy dar jakim jest życie.

BRZOZOW-POLICJA2

KPP BRZOZÓW

21-08-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.