BRZOZÓW24.PL: SOSW w Brzozowie będzie miał własną salę gimnastyczną. Wkrótce rozpoczęcie 3-milionowej inwestycji (FILM)


BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Brzozowie będzie miał własną salę gimnastyczną. Inwestycja jest uzupełnieniem wcześniej przeprowadzonego, gruntownego remontu. Wartość zadania to ponad 3 mln zł. Blisko 1 mln zabezpieczy urząd marszałkowski. Budowa sali ruszy jeszcze w tym roku.

 

3


Komentarzy: 2 do “BRZOZÓW24.PL: SOSW w Brzozowie będzie miał własną salę gimnastyczną. Wkrótce rozpoczęcie 3-milionowej inwestycji (FILM)”

  1. xxx pisze:

    nad 127 uczniów czuwa 67 nauczycieli:)To jakaś kpina żeby 1nauczyciel uczył 2 uczniów.I tak z tych dzieci profesorów nie zrobicie niestety.

  2. Ped pisze:

    Biorąc pod uwagę, że obecnie w SOSW wychowankowie to głównie dzieci z upośledzeniem umiarkowanym i głębokim, ( dzieci z upośledzeniem lekkim nie są ,,wypuszczane” ze szkół masowych i tworzy się tam tzw. klasy integracyjne, pomimo że dla takich dzieci stworzono właśnie SOSW) uważam, że większa potrzeba byłaby w wybudowaniu profesjonalnej sali rehabilitacyjnej. Sala gimnastyczna będzie po prostu nie wykorzystana w tego typu placówce.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.