REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Oszustw internetowych i kolizji ciąg dalszy

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci interweniowali tydzień temu wiele razy. Zanotowano dziesięć kolizji drogowych, oszustwa internetowe oraz pijanego kierowcę motoroweru.

Nie daj się oszukać robiąc zakupy w Internecie!

52-letni mężczyzna za pośrednictwem portalu otomoto zakupił ciągnik rolniczy m-ki fend Farmer wpłacając pieniądze w kwocie 16500 zł na podane konto firmy „Lacrisexpress” w Poznaniu. Nie otrzymał zakupionej rzeczy.

Mieszkaniec gminy Dydnia na portalu otomoto zakupił ciągnik rolniczy wpłacając zaliczkę w kwocie 7000 zł. Nie otrzymał zakupionej rzeczy, nie ma kontaktu ze sprzedającym.

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Jeden tydzień, dziesięć kolizji

Kolizja drogowa w miejscowości Wola Jasienicka (godz. 20:30). Kierowca samochodu volkswagen na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w samochód marki renault.

Dwa dni później w miejscowości Orzechówka (godz. 09:00), kierująca samochodem land rover nie dostosowała prędkości do warunków istniejących na drodze, wjechała do przydrożnego rowu i przewrócenia pojazd.

W tym samym dniu zdarzyły się jeszcze trzy inne kolizje. O godzinie 11.00 w Starej Wsi, w wyniku nieprawidłowego manewru wymijania doszło do zderzenia pojazdów man (pług śnieżny) i skoda Fabia. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

O godzinie 18.00 w Humniskach , kierujący pojazdem renault Trafic holując inny pojazd, wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się ze skodą Roomster, w którą następnie wjechał pojazd vw Transporter. Kierujący skodą i pasażer vw zostali przewiezieni do szpitala. Nie odnieśli poważnych obrażeń. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa pojazdu audi A4 z pojazdem vw Golf w Humniskach (godz. 18:00). Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.

Dzień później również nie było lepiej. Policjanci zanotowali trzy kolizje. O godzinie 8.00 kierujący volkswagenem wykonał nieprawidłowo manewr wymijania i najechał na jadącego volkswagenem – sprawcę ukarano mandatem karnym.

W Brzozowie 0 godz. 9.30, kierujący samochodem audi podczas nieprawidłowego manewru omijania uderzył w samochód peugeot Boxer. O godzinie 17:00 kierujący seatem nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania i najechał na pojazd marki skoda.

W poniedziałek, 12 grudnia w Brzozowie o godz. 10.00 kierujący samochodem vw Golf podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z pojazdem ford VW – sprawcę ukarano mandatem karnym.

O godz. 18:10 w miejscowości Jasionów kierujący pługiem śnieżnym na śliskiej nawierzchni drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, uszkadzając pobocze.

Motorowerem po kilku głębszych

W sobotę o godz. 22:00 w Jasienicy Rosielnej patrol ujawnił, że kierujący po drodze publicznej motorowerem SMC, jest nietrzeźwy. Pierwsze badanie wykazało 0,70 mg, a drugie 1,23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

materiały nadesłane

19-12-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.