BRZOZÓW: Żeby święta były radosne, niezapomniane i szczęśliwe. O to prosiły dzieci w listach do Mikołaja (FILM, ZDJĘCIA)

|

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Mimo padającego deszczu, Mikołaj wraz z aniołami dotarł do Brzozowa. Wręczenie prezentów poprzedziły występy artystów z Estrady Dziecięcej działającej przy Brzozowskim Domu Kultury oraz wspólne kolędowanie ze 120 – osobową grupą wykonawców z Zespołu Świetlic Środowiskowych.

FFFF


Komentarzy: 5 do “BRZOZÓW: Żeby święta były radosne, niezapomniane i szczęśliwe. O to prosiły dzieci w listach do Mikołaja (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. rózge dla burmistrza pisze:

  skoro burmistrz taki zmartwiony, że codziennie rózgi dostaje to niech skończy z burmistrzowaniem. tzn, że ludzie go nie chcą i to co robi, robi źle!

  • rózgą burmistrza pisze:

   absolutna racja, jak się nie podoba praca burmistrzowi to droga wolna , nie będziemy płakać

  • Mikołaj pisze:

   A ja myślę, że to dystans do siebie samego oraz brak zadufania w sobie, czego niektórym na tym forum brakuje… Ani trochę nie widzę tu narzekania na pracę, jedynie zdrowy dystanst, ale żeby to zauważyć trzeba być minimalnie obiektywnym lub mniej jadowitym.

 2. gośc pisze:

  Chcielibyście pewnie, ale to nie tylko od was zależy.

 3. przysietnica pisze:

  Co nie stac było Burmistrza i proboszcza na podarunek jednego cukierka lub lizaka dla dzieci z okazji swięta Mikołaja . A co robi na rynku dawny bizmesmen Wafro, czy się odchlebia władzy , czy chce zobaczyć biedne dzieci

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.