BRZOZÓW: O przystankach komunikacyjnych i rozpatrzeniu skargi na działalność burmistrza (RETRANSMISJA, ZDJĘCIA)


GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dzisiejsze obrady Rady Miejskiej w Brzozowie rozpoczęła burzliwa wymiana zdań. Dyskusję wywołał temat lokalizacji przestanku komunikacyjnego w miejscowości Grabownica Starzeńska. Ponadto radni debatowali o utrzymaniu czystości na terenie gminy Brzozów. Porządek obrad został uzupełniony o kolejny punkt dotyczący rozpatrzenia skargi na działalność burmistrza. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji i zdjęć. Wkrótce więcej materiałów filmowych.


Komentarzy: 11 do “BRZOZÓW: O przystankach komunikacyjnych i rozpatrzeniu skargi na działalność burmistrza (RETRANSMISJA, ZDJĘCIA)”

 1. mieszkaniec pisze:

  dlaczego nie można posłuchać na internecie transmisji

 2. Tak myślę ... pisze:

  Można być piękną kobietą (nie ma innych), można gustownie, modnie się ubierać. Jednak pan burmistrz powinien jednej pani zwrócić uwagę, że obrady sesji zobowiązują. Tak jak ktoś napisał, że pewien pan powinien zainwestować w garnitur, tak myślę że ten strój nie jest odpowiedni na obrady sesji.

  • gustek pisze:

   Tak, pani K. ubiera się bardzo niestosownie i niegustownie. A czy ona ma lustro? Bo to może w tym tkwi problem.

 3. Radny pisze:

  Zobowiązują do czego? co jest nie tak w ubiorze tej pani? w przeciwieństwie do pana radnego… jako jedyny bez garnituru.. brak szacunku do stanowiska, rady i wyborców….

  • stach pisze:

   Sekretarz gminy powinien się obierać jak poważny człowiek a nie jak gimnazjalistka na dyskotekę, szkoda że burmistrz opłaca wam szkolenia jak wy nawet do pracy nie wiecie jak się ubierać. A zapomniałem przecież sesja była w BDK…

  • pinokio pisze:

   a ja tam wolę patrzeć na tego radnego w koszuli niż na tą królową kiczu

  • babeczka pisze:

   mógł założyć szorty, latem na sesje przychodził w rozwleczonych T-schirtach.

 4. Radny pisze:

  Gimnazjalistka??? stach chyba nie widział gimnazjalistki na dyskotece… Co w ubiorze Pani sekretarz jest niewłaściwe? masz jakieś problemy emocjonalne że widok eleganckiej kobiety wzbudza w tobie emocje?

 5. Do Radny pisze:

  Nie próbuj obrażać innych, każdy może mieć zdanie. Ty też je masz i pewnie z nim się zgadzasz. Moim zdaniem (ja też ze swoim się zgadzam), pani powinna ubierać trochę inaczej. Dlaczego? Dlatego, ponieważ zamiast pisać o sesji, piszemy o pani.
  Sposób ubierania się pani należy do pani, a sposób ubierania się pani w pracy należy do oceny pana burmistrza. Na sesję tym bardziej. Jeśli wg pana burmistrza ubiór jest adekwatny do sytuacji, nie ma tematu. Każdy pracownik Urzędu jest oceniany jako Urząd, a Urzędem zarządza pan burmistrz.

  Porównanie do gimnazjalistki nie jest stosowne, chociaż w sumie dlaczego nie? Figurę pani ma świetną, mogłaby jej pozazdrościć niejedna gimnazjalistka. To moje zdanie (z którym się zgadzam).

 6. mieszkaniec pisze:

  czego nie mozna posłuchac retramsmisji , co jest powodem
  czekam na odpowiedz na internecie

 7. brzozowianin pisze:

  Jak ktoś sie wziął za konstrukcję drzewa genelogicznego burmistrza to przypadcie się siostrze , która jest za Szklarzem – cała Rodzina praca w Gminie, jedna tylko w aptece

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.