BRZOZÓW: Amatorzy nielegalnych, leśnych rajdów przyłapani na gorącym uczynku (ZDJĘCIA)


BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. W piątek 19 sierpnia w godzinach południowych, Straż Leśna Nadleśnictwa Brzozów wraz z leśniczym leśnictwa Przysietnica, zatrzymała na gorącym uczynku sprawców nielegalnych przejazdów samochodami terenowymi po obszarach leśnych.

DR.0620.88.2016 -0160819_004
– Informacje o wandalach poruszających się po lesie ryczącymi maszynami mieliśmy już dwa dni wcześniej – informuje Bogusław Fijałka, komendant posterunku Straży Leśnej w Nadleśnictwie Brzozów – Wtedy też ci sami sprawcy w godzinach wieczornych poruszali się po lesie samochodami terenowymi, specjalnie przystosowanymi do ciężkich warunków. Podczas dwukrotnego ich przejazdu po świeżo wyremontowanym szlaku zrywkowym, rozmokniętym po opadach deszczu, powstały głębokie koleiny, a szlak wymaga kolejnej naprawy. 

Sprawcami okazali się obywatele polscy, którzy od dłuższego czasu przebywają poza granicami kraju, a tutaj przyjeżdżają jedynie na wypady terenowe. Za popełnione wykroczenie zostali ukarani wysokimi mandatami.

DR.0620.88.2016 -160819_005

materiały nadesłane

Foto: Bogusław Fijałka


Komentarzy: 4 do “BRZOZÓW: Amatorzy nielegalnych, leśnych rajdów przyłapani na gorącym uczynku (ZDJĘCIA)”

  1. mmm pisze:

    widać ze amatorzy !zero opon i po deszczech sie nie jezdzi jak sie nie ma wyciagarki i ekipy !

  2. wrrr pisze:

    wyłapać całą bande nierobów .. z nudów sie w d*pach przewraca. Tych na quadach tak samo albo w bagnach rozsypie gwozdzie i sie skończy zabawa w błocie.. jak swinie

  3. ddd pisze:

    po własnym podwórku pod chlewikiem pojeździć nie łaska? Tylko syf po lesie robią

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.