Zderzenie dwóch ciężarówek. Kierowca volvo z obrażeniami (ZDJĘCIA)


JABŁONKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj przed 9, w Jabłonce. W zderzeniu samochodów ciężarowych – scanii i volvo, ucierpiał 30-letni kierowca. Przez godzinę droga wojewódzka była zablokowana.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący scanią nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Podczas hamowania, naczepa ciężarówki wjechała na lewy pas jezdni uderzając w prawidłowo poruszający się ciągnik siodłowy.

Uderzone volvo zjechało do przydrożnego rowu uszkadzając ogrodzenie prywatnej posesji. Podczas tego zdarzenia ucierpiał 30-latek kierujący volvo. Na miejscu została mu udzielona pomoc medyczna.

54-latek kierujący scanią nie odniósł obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem.

droga

źródło: KPP Brzozów


Komentarzy: 2 do “Zderzenie dwóch ciężarówek. Kierowca volvo z obrażeniami (ZDJĘCIA)”

  1. Skandal nie droga pisze:

    Ta droga to ogromne zagrozenie dla mieszkańców Ziemi Brzozowskiej. Jak to możliwe że tak wyglada droga wojewodzka co robia w tej sprawie radni wojewodzcy z PiS – Pani Chylik, Pan Zając, Pani Joanna Bril, czy Pani Maria Pospolitak z PSL czy Radny Milkicz z PO?

    • CV pisze:

      Nic nie robią, a wręcz serdecznie mają to w du..ie. Liczy się lans, tworzenie pozorów i wystawianie coraz to nowych fotek z wojaży. To się liczy… A droga jaka była taka jest, dziura na dziurze… kogo plebs obchodzi.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.