REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Po krośnieńskim rynku można wirtualnie spacerować !

KROSNO. Krosno dołączyło do miast, które można zwiedzać przez Internet! Internetowy spacer obejmuje deptak, Rynek i sąsiadujące z nim ulice. Internauci mogą przechadzać się po nich o dowolnej porze dnia.

Wystarczy komputer z dostępem do internetu i jedno kliknięcie myszką, by w mgnieniu oka znaleźć się na krośnieńskim Rynku. A tu z niewiarygodną precyzją pospacerować np. po płycie deptaka. Internetowa spacer jest możliwa dzięki kilkunastu panoramom, które pozwalają internautom sterować obrazem. Zasięg wzroku uczestników wycieczki sięga 180 stopni w poziomie i 360 stopni w pionie.

Wirtualny spacer może się stale rozwijać.
Dlatego właścicieli obiektów gastronomicznych i noclegowych, którzy chcieliby aby to właśnie ich restauracje, bary, hotele, pensjonaty, domki wypoczynkowe zostały objęte wirtualną wycieczką prosimy o kontakt.

Na takie rozwiązanie powinny zdecydować się przede wszystkim obiekty, które chcą w innowacyjny sposób pozytywnie zaskoczyć potencjalnych klientów.

Więcej na stronie : www.restauracjekrosno.pl/spacer/

Krosno Restauracje


11-12-2009


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.