REKLAMA

O te zadania, inwestycje i działania pytali radni władze miasta. Czy skutecznie walczą o interesy mieszkańców? (FILM, ZDJĘCIA)

|

O te zadania, inwestycje i działania pytali radni władze miasta. Czy skutecznie walczą o interesy mieszkańców? (FILM, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Zapraszamy do wysłuchania głosu radnych podczas punktu „Zapytania i interpelacje radnych” w ramach 50. sesji zwyczajnej Rady Miejskiej w Brzozowie. Na pytania, wnioski, pochwały, ale także krytykę i oskarżenia odpowiadali przedstawiciele władz gminy oraz kierownicy jednostek organizacyjnych. Czy radni skutecznie walczą o interesy mieszkańców? Szczegóły w materiale video.

ts

Wkrótce materiał video z wypowiedziami mieszkańców, którzy uczestniczyli w sesji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wdzięczność mieszkańców Górek. Janusz Cecuła uhonorowany za zaangażowanie w budowę długo oczekiwanej drogi (FILM, ZDJĘCIA)

50. sesja Rady Miejskiej w Brzozowie przeszła do historii. Sprawozdanie burmistrza (FILM, ZDJĘCIA)

5

Zdjęcia z sesji

23-03-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Herb2018-03-23 10:26:04
0 0
Poprzedni herb ustanowiony podobno podczas zaborów i przy dużej autonomii panującej w Galicji promuje wartości ponadczasowe. Obecny nie akceptowany przez mieszkańców niczego nie promuje a nawet straszy. Czy o to tutaj chodzi?
Panie Burmistrzu 2018-03-23 12:57:35
0 0
Czyli Stapiński miał racje i to państwo wprowadzacie w błąd.... Woda jest tylko w jednym odwiercie a koszty związane z tymi odwiertami to 240 tysięcy złotych
Zaciekawiony.2018-03-29 20:34:48
0 0
Proszę zwrócić uwagę na fragment 1:01 do 1:03, dotyczący zmian w gospodarce komunalnej i łączenia funkcji wiceburmistrza z funkcją w organie spółki - w tym przypadku Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Mimo najszczerszych chęci nie potrafię znaleźć uzasadnia dla twierdzeń Pana Burmistrza. Jeśli rzeczywiście istnieje wykładnia prawa pozwalająca na zastosowanie art. 24f ust. 4 ustawy o samorządzie gminnym wyłącznie do spółek skarbu państwa, z pominięciem spółek gminnych, bardzo proszę o przywołanie stosownych orzeczeń. Stanowisko Pana Burmistrza w tym zakresie jest wysoce zastanawiające, tym bardziej że jak można wywieść z treści przemówienia Pana Burmistrza, stanowi opozycję względem opinii prawnej jakiegoś profesora ( w tle słychać twierdzenie, iż wykładowcy uniwersyteckiego). Burmistrz oczywiście ma rację, że tytuł naukowy nie świadczy o nieomylności, jednakże opiniując dane zagadnienie prawne, tenże profesor z całą pewnością prześledził w sposób dokładny przepisy prawa i orzecznictwo w tym zakresie, choć rzecz jasna mogę się mylić...... Jednak, dziwi mnie i zastanawia na jakiej podstawie spółki gminne miałyby być wyłączone spod regulacji ustawy o samorządzie gminnym, która dotyczy właśnie gmin i funkcjonowania samorządu, a w ustawie wprost mowa jest o spółkach gminnych.... Pozostając w zdumieniu liczę na interpretację powołanych przepisów i przedstawienie ich wykładni, co z całą pewnością rozwieje wątpliwości w tym zakresie, nie tylko moje, ale jak mniemam większości widzów i mieszkańców obecnych na sesji.
mieszkaniec2018-03-30 11:12:46
0 0
I tak się marnuje pieniądze publiczne , wody nie ma a pieniadze poszły z kieszeni podatników i tak rządzą władze i jeszcze pzamiast klinca to na alejkę na cmentarzu wysypano glinę zmieszana z kamyczkami i ludzie toną w błocie i co można mówić o gospodarności, a jak wyglada budynek urzędu to naprawdę chce sie płakaći gdzie nadzorujący