REKLAMA

Walił pięścią w szybę samochodu, posypało się szkło. Wewnątrz była kobieta

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy informację od Czytelnika, że w minioną w sobotę w Brzozowie mężczyzna z niewiadomych przyczyn uderzał w szybę jednego z pojazdów, w którym była kobieta. Robił to tak długo, aż jedna z nich rozsypała się. Przyczyny jego zachowania nie są znane. Policja ustaliła sprawcę, ale jeszcze go nie przesłuchała.

Do zdarzenia doszło doszło na skrzyżowaniu ulic Legionistów i Bema w Brzozowie w sobotę 8 września około godziny 10.00.

To było w ciągu stojących pojazdów. Mężczyzna wyzywał kobietę. Potem zaczął otwartą dłonią uderzać w szybę. Następnie zacisnął pieść i wybił jedną z nich. Mężczyzna oddalił się z  miejsca zdarzenia. Interweniowała brzozowska policja – relacjonuje Internauta.

Funkcjonariusze potwierdzają, że taka sytuacja miała miejsce.

Rzeczywiście mężczyzna wysiadł z samochodu i uderzając ręką w szyby spowodował pęknięcie jednej z nich, drugą zaś wybił. Sprawca został ustalony, natomiast dopiero przeprowadzenie dalszych czynności pozwoli odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną jego zachowania. Na ten moment nie możemy także potwierdzić, że agresja mężczyzny była skierowana w stronę kobiety – mówi  starszy aspirant Monika Dereń, rzecznik prasowy brzozowskiej policji.

Z informacji uzyskanych od brzozowskiej policji wynika, że kobiecie nic się nie stało w związku z tym incydentem, natomiast mężczyzny nie zatrzymano na miejscu zdarzenia.

O niebezpiecznej sytuacji służby poinformował jeden z uczestników.

Więcej informacji niebawem.

zdjęcie poglądowe

10-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: