REKLAMA

Szymon Stapiński kandydatem na burmistrza Brzozowa. ,,Nasza gmina potrzebuje zmiany dla rozwoju” (VIDEO, FOTO)

|

Szymon Stapiński kandydatem na burmistrza Brzozowa. ,,Nasza gmina potrzebuje zmiany dla rozwoju” (VIDEO, FOTO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Szymon Stapiński, kandydat niezależnego i społecznego komitetu Zmiana Dla Rozwoju powalczy o fotel burmistrza Brzozowa. Podczas briefingu prasowego, zorganizowanego przed budynkiem ratusza, kandydat zapowiedział rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Po latach rozmów z lokalną społecznością na temat problemów otaczającej nas rzeczywistości, stwierdzam, że nasza gmina potrzebuje planu na przyszłość, potrzebuje zmiany koniecznej dla rozwoju. Wszyscy wspólnie powinniśmy decydować o jej losach. Dlatego podjąłem decyzję o ubieganie się w nadchodzących wyborach o urząd burmistrza Brzozowa – podkreśla Szymon Stapiński, kandydat na burmistrza Brzozowa KWW Zmiana Dla Rozwoju

Szymon Stapiński startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Zmiana Dla Rozwoju. Wkrótce zostaną przedstawieni kandydaci na radnych, a następnie poznamy program wyborczy. Jak informował kandydat z samorządem jest związany od kilku lat. Szymon Stapiński jest radnym  Rady Miejskiej w Brzozowie. Całe jego dotychczasowe życie jest związane miastem i gminą. W czasie briefingu prasowego kandydatowi na burmistrza towarzyszyli mieszkańcy, lokalni przedsiębiorcy, a także kandydaci na radnych miejskich wraz z rodzinami.


08-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: