REKLAMA

Szymon Stapiński kandydatem na burmistrza Brzozowa. ,,Nasza gmina potrzebuje zmiany dla rozwoju” (VIDEO, FOTO)

|

Szymon Stapiński kandydatem na burmistrza Brzozowa. ,,Nasza gmina potrzebuje zmiany dla rozwoju” (VIDEO, FOTO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Szymon Stapiński, kandydat niezależnego i społecznego komitetu Zmiana Dla Rozwoju powalczy o fotel burmistrza Brzozowa. Podczas briefingu prasowego, zorganizowanego przed budynkiem ratusza, kandydat zapowiedział rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Po latach rozmów z lokalną społecznością na temat problemów otaczającej nas rzeczywistości, stwierdzam, że nasza gmina potrzebuje planu na przyszłość, potrzebuje zmiany koniecznej dla rozwoju. Wszyscy wspólnie powinniśmy decydować o jej losach. Dlatego podjąłem decyzję o ubieganie się w nadchodzących wyborach o urząd burmistrza Brzozowa – podkreśla Szymon Stapiński, kandydat na burmistrza Brzozowa KWW Zmiana Dla Rozwoju

Szymon Stapiński startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Zmiana Dla Rozwoju. Wkrótce zostaną przedstawieni kandydaci na radnych, a następnie poznamy program wyborczy. Jak informował kandydat z samorządem jest związany od kilku lat. Szymon Stapiński jest radnym  Rady Miejskiej w Brzozowie. Całe jego dotychczasowe życie jest związane miastem i gminą. W czasie briefingu prasowego kandydatowi na burmistrza towarzyszyli mieszkańcy, lokalni przedsiębiorcy, a także kandydaci na radnych miejskich wraz z rodzinami.


08-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
szymon-stapinski-kandydatem-na-burmistrza-brzozowa-nasza-gmina-potrzebuje-zmiany-dla-rozwoju-video-foto-2907