REKLAMA

Vivio Liga Lokalizacji w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Za nami kolejna edycja Vivio Ligi Lokalizacji. To wspaniałe wydarzenie, które odbyło się w naszym mieście w niedzielę (30.06), zgromadziło prawdziwe tłumy – nasz stadion wypełniony był niemalże po brzegi . W rozgrywkach brało udział 74 drużyny, co przełożyło się na obecność prawie 1000 uśmiechniętych, zmotywowanych i ochoczo nastawionych do gry młodych piłkarzy. Słowa uznania dla rodziców, rodzin oraz trenerów i wszystkich organizatorów tego wspaniałego wydarzenia. 

Warto zaznaczyć, że głównym sponsorem oraz honorowym patronem całej inicjatywy Vivio Ligii Lokalizacji, jak również Akademii Piłkarskiej Vivio, jest właśnie wywodząca się z Brzozowa marka Vivio, która powstała z miłości do zdrowej żywności a także dbałości o aktywność najmłodszych.

Firma Vivio od 5 lat zajmuje się sprzedażą produktów zdrowej żywności i z roku na rok poszerza swoje horyzonty, zarówno jeśli chodzi o rozwój sprzedażowy i dystrybucyjny produktów, jak i wsparcie ważnych przedsięwzięć. W ich ofercie można znaleźć posiadające certyfikaty BIO produkty ekologiczne, jak również starannie wyselekcjonowane bakalie, orzechy, kasze, mąki, ziarna, oleje, zdrowe przekąski i produkty dla dzieci.

Namiastki tych pyszności można było skosztować na stoisku Vivio, które było obecne na tym wydarzeniu. Dzieci miały również okazję wziąć udział w konkursie rozpoznawania smaków. Poszło im świetnie, dlatego też otrzymały upominki od marki Vivio.

Firma Vivio swoją ofertę kieruje zarówno do klientów detalicznych (sklep internetowy https://www.cosdlazdrowia.pl/), jak również do klientów hurtowych. Współpracuje z przedsiębiorcami na terenie całej Polski a także poza jej granicami i coraz prężniej rozwija się na rynku międzynarodowym.

Główną wizją firmy jest promowanie i zachęcanie społeczeństwa do zdrowego i aktywnego stylu życia, a zero waste i recykling to główne cele etyczne Vivio. Zachęcamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji, do zapoznania się z szeroką i niezwykle atrakcyjną ofertą firmy.

Tekst i foto: Klaudia Filip

Źródło: UM Brzozów


10-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)